За порушення правил любительського та спортивного рибальства під час проведення операції “Нерест” Держекоінспекцією у Закарпатській області притягнуто до адміністративної відповідальності 9 порушників на загальну суму штрафів 697 гривень, які сплачено в добровільному порядку.
З метою охорони, використання і відтворення водних біоресурсів під час заборони на лов риби та інших водних живих ресурсів у рибогосподарських водних об’єктах у весняно-літній нерестовий період 2017 року на Закарпатті посилено державний нагляд (контроль). Для цього Держекоінспекцією у Закарпатській області разом з Державним агентством рибного господарства у Закарпатській області, Головним управлінням Національної поліції в Закарпатській області, Чопським та Мукачівським прикордонними загонами проводяться спільні заходи, спрямовані на охорону нересту риби та попередження й недопущення порушень правил рибальства.
Відповідно до ст.85 Кодексу України про адміністративні правопорушення порушення правил рибальства тягне за собою попередження або накладання штрафу на громадян від 34 грн. до 170 грн. і попередження або накладання штрафу на посадових осіб від 170 грн. до 510 грн.
Грубе ж порушення правил рибальства, тобто рибальство із застосуванням вогнепальної зброї, електроструму, вибухових або отруйних речовин, інших заборонених знарядь лову, вилов водних живих ресурсів у розмірах, що перевищують встановлені ліміти або добову норму вилову відповідно до ст. 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення тягне за собою накладання штрафу на громадян від 340,00 грн. до 680,00 грн. з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих водних живих ресурсів і на посадових осіб від 510,00 грн. до 850,00 грн. з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих водних живих ресурсів, повідомили Закарпаття онлайн у Держекоінспекціі у Закарпатській області.
рибалка 2017-05-04 / 23:28:50
чи вони з нас знущаються ? 697 гривень штрафу.... а скільки бензину списали на ловлю цих "порушників "? а зарплата яка їм пішла ? на 697 ТИСЯЧ за день браконьерів наловити можна - це всього навсього 50 харіусів ( по 14 тис.за штуку), а тисячі інших риб від 300 грн. за штуку , а сітки, вже не кажу про електрику - немає ніякої служби охорони річок, все лиш окозамилювання
сом 2017-05-04 / 15:01:21
такі штрафи нікого не зупинять. разів у 10 мінімум потрібно підвищити.
Istvan 2017-05-04 / 12:55:57
Боже мой! Отака сумма!!! А сотрудники рыбнадзора сколько зарплаты получили за все это?