Документ визначає механізм розміщення та переоформлення гаражів і регулює порядок підготовки документів для прийняття відповідного рішення виконавчого комітету Ужгородської міської ради. Порядок поширюється на гаражі, що знаходяться на території гаражно-будівельних кооперативів за умови, що особи, які звернулися із заявами про переоформлення чи встановлення гаража, є членами гаражно-будівельного кооперативу. Однак лише у випадках, коли:
- гараж не є самовільно встановленим;
- встановлено факт прийняття особи членом гаражно-будівельного кооперативу і повної своєчасної сплати ним пайових внесків;
- гаражно-будівельний кооператив не заперечує проти права користування цієї особи на гараж, а також, як виняток, на гаражі, що розташовані поза межами гаражно-будівельних кооперативів і належать інвалідам із вадами опорно-рухового апарату, новим користувачем якого бажає стати громадянин із аналогічними проблемами зі здоров'ям.
Питання розміщення та переоформлення гаражів у кооперативах на території міста розглядається виконавчим комітетом. Усі документи щодо розміщення та переоформлення гаражів надаються через Центр надання адміністративних послуг Ужгородської міськради.
Самовільне будівництво гаражів та встановлення тимчасових гаражів тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством. Знесення чи демонтаж зазначених гаражів виконується на підставі рішення уповноваженого органу місцевого самоврядування, рішення суду або за власною згодою громадянина, що вчинив порушення.
Водиться обмеження на площу гаражів, заборонено під ними облаштовувати підвали тощо.