Загалом у заході взяли участь більше сотні учасників, які представили 10 команд у різних вікових категоріях.
Першого дня змагань у суботу 18 березня спортсмени змагалися в мікрорайоні "Білочка", у неділю старти проходили на околицях Ужгорода лісовому масиві "Таршина гора".
У загальному заліку змагань за підсумками двох днів переможцями чемпіонату області на спринтерських дистанціях у своїх вікових категоріях стали:
Серед учасників до 10 років – Олександр Халахан з Ужгорода (команда „Траверс”, тренер М. Семенюк) і Ольга Коровська (Іршавська райСЮТур).
У групі ЧЖ12 першими були Денис Кононов (КСО „Максимум”, тренер Г.Фечо), Ксенія Кертес („Непереможна планета”, тренер Н.Дешко); друге місце у Юрія Богачова (команда „Траверс”) і Ольги Вакуленко (ОДЮСШ Інвалідів); третіми були Олег Пеприк (КСО „Максимум”) і Юлія Глущенко з „Непереможної планети”.
У категорії учасників до 14 років кращими стали Олександр Самсонов (КСО „Максимум”) і Катерина Вовканич (команда „Траверс”), на другій сходинці Андрій Михайлін (КСО „Максимум”) та Євгенія Олексій з СК „Кам’яниця” (тренер С.Готра); третю сходинку посіли Мирон Куля з Іршавської райСЮТур і Крістіна Пеха (команда „Траверс”).
У групі ЧЖ16 золото отримали Андрій Василина, учень ужгородської школи №2, який черговий раз підтвердив свою майстерність, і АннаДьякова (Іршавська райСЮТур), "срібло" у Дмитра Яцкулинця (ОДЮСШ Інвалідів) і Дарини Коровської з Ірашави; "бронза" і третє місце у Костянтина Гутича (Ужгород) та Ірини Пайдак (команда ЗЦТКЕСУМ, тренер О.Дорчинець)
В елітній 21 групі рівних не було Олександру Касьянову (КСО „Максимум”) і Олександрі Осійській з Іршави, другими стали іршавчанин Олександр Осійський і Крістіна Бобер з СК „Кам’яниця”, треті – Владислав Французов з Мукачева, представник КСО „Максимум”, та Наталія Дешко з „Непереможної планети”.
Серед ветеранів кращими цього разу стали Руслан Касьянов ( МукАС) і Ольга Боднар з Іршавської райСЮТур, "срібло" у Сергія Давиденка (УжАС) і Світлани Лозицької (МукАС).
Переможці та призери змагань нагороджені медалями та грамотами управління молоді та спорту Закарпатської ОДА.
Змагання проводились Закарпатським центром туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді і Федерацією спортивного орієнтування Закарпатської області, за сприяння управління молоді та спорту Закарпатської ОДА.
Спортивне орієнтування – це стрімкий, емоційний вид кросу по незнайомій місцевості, пов’язаної з певною фізичним навантаженням, хитромудрої тактикою і численними технічними прийомами. Треба вміти швидко орієнтуватися в безперервно змінних умовах. Самостійність у прийнятті рішення в цих умовах грає першорядну роль. І, звичайно, величезне значення набуває швидкість, з якою ці рішення приймаються. Ці якості важко виховати на звичайних практичних заняттях з топографії. Вони здобуваються тільки в змаганнях з орієнтування на місцевості.