Студенти почули про причини безпритульності тварин. Адже більшість тварин, що потрапляють на вулиці – це викинуті тварини, які були колись домашніми і стали з якихось причин для господарів «незручними». Таке ставлення до тварин з боку людини в даному випадку свідчить про надзвичайно низький рівень культури. Студентам наголосили, що стерилізація є найбільш гуманним способом регуляції кількості тварин і вирішенням цієї проблеми. Адже «добрих рук» на всіх не вистачає.
Пані Наталя розповіла як функціонує притулок. Існує він за рахунок ентузіастів-волонтерів та небайдужих ужгородців, які своїми коштами, працею та часом намагаються вирішити таку гостру соціальну проблему.
Молодим людям запропонували долучитися до доброчинної діяльності. Адже допомагати теж можна по-різному. Можна надавати фінансову допомогу притулку, допомагати «руками» (прибирати, доглядати за тваринами тощо), радити друзям, що хочуть завести улюбленця, не купувати тварин, а взяти «сирітку» з притулку, стерилізувати власних домашніх тварин, поширювати пости в соцмережах про тварин, які шукають господарів.
Студентській молоді показали вражаючі фото жителів притулку. Адже часто сюди потрапляють хворі і скалічені тварини. Також переглянули відео про будні «барбосів».
Захід залишив глибокий емоційний слід. Адже рівень культури кожної людини визначається трьома чинниками: як вона ставиться до дітей, до старих немічних людей та до тварин. До тих, хто беззахисний.
Вікторія Павлик, викладач УТЕК КНТЕУ