Так, за підсумком засідання суду, голову постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, містобудування та архітектури, депутата фракції "Відродження" Станіслава Пономарьова суд постановив взяти під варту із визначенням застави у 96 тис грн.
Також тримання під вартою із заставою в 40 тис грн суд обрав як запобіжний захід для посередника, спійманого із "хабарним траншем", що призначався для вирішення "земельних" питань через чиновників мерії.
У прокуратурі області вже заявили, що рішення оскаржуватимуть в порядку апеляції як надто поблажливі для підозрюваних.
Разом з тим, як повідомляло Закарпаття онлайн, засідання суду із обранням запобіжного заходу для першого заступника міського голови Іштвана Цапа відкладено на понеділок, 30 січня.
Юрист 2017-01-29 / 22:15:16
Неприємно то,друзі,що ми тут обговорювали цю проблему яка не дасть нам і нашим дітям жити в нормальній правовій Україні.І ці тварини завтра вийдуть і будуть далі ставити нас в позу і казати-що це корисно для нас.В цей час коли людям немає що їсти вони сидять в ресторанах їздять за кордон.Виникає питання народ для них чи вони слуги народу України???
Круку 2017-01-27 / 23:26:24
Це так мукачівський сайт на власний розсуд інтерпритував відео Ужінформу. Пономарьов у лікарні. Його і не арештовували
Степан Крук 2017-01-27 / 23:11:32
Тільки що випустили двох. Суму застави сплатили.
Гена 2017-01-27 / 22:31:24
І опять сесь Придачук...
Бийці 2017-01-27 / 21:25:19
Стас ти падла кончена і сикун дешевий !!!!!
Буркуш 2017-01-27 / 20:50:59
Противно від них всіх. Крадуть, жирують - совісті не мають, сволочі. "Гроші не брав - вони самі прийшли!" Думають, самі розумні і хитрі. ну-ну
анфиса 2017-01-27 / 20:37:25
спорим ,что через 2-3-дня все про этот незначительный случай с взяточниками забудут?Бо если всех закарпатских взяточников посадить. то ни в мэрии, ни в иной другой госслужбе работать будет некому!Но очень хочется обратить внимание на городской пенсионный фонд.Вот уж где берут не стесняясь!
йося з радванка 2017-01-27 / 20:31:23
все вирішував Стас ,він однопартієць Бодіка -Мера ,у нього дома завжди зберігався Общак Земельний який перед сесією роздавався за всі питання по землі депутатам!Мер був у курсі однозначно,тому Беріть за ЯЙЦЯ Стаса і тоді він здасть УСІХ ! І ще,цей посередник що затримали з бюаблом повинен був призначитись керівником Комунального підприємства на цій сесіі "Совине Гніздо" ,витребуйте панове прокурори в управлінні кадрів його особову справу
Баника 2017-01-27 / 17:50:52
А прізвище посередника громадський олег
Баник 2017-01-27 / 17:49:36
А посередника прізвище Громадський Олег
Суддя Дредд 2017-01-27 / 17:35:56
Знаючи, як не варить Цап Пономарьова і що той взагалі був практично не вхожий до його кабінету, неможливо уявити, щоби вони були в одному хабарницькому ланцюгу
Іван 2017-01-27 / 17:06:20
Так валютні такси! Вони беруть десятками тисяч доларів! Заставу треба визначати в розмірі 1000000 грн!
??? 2017-01-27 / 17:04:55
Раніше прокуратура повідомляла про системність отримання хабарів в Ужгородській мерії. Судячи з того, що є три підозрювані і система то чому прокурори не звинувачують злочинців у вчиненні злочинів у складі групи, причому організованої себто ОЗГ, у такому випадку і статті обвинувачення були би суворішими, і відповідальність, і суд застосував би до них арешт. Однак, видно не все так гладко у прокурорів як вони розказують.