Як повідомляють джерела Закарпаття онлайн, орієнтовно о пів на першу ночі патрульні поліцейські зупинили чорний кросовер Suzuki SX4 (NHH 576), який перетнув суцільну смугу на вулиці Минайській.
За кермом авто був консул Генерального консульства Угорщини у м. Ужгород Янош Сабо. Крім того, як з'ясувало Закарпаття онлайн, пасажирами авто були консули вказаної дипломатичної установи Гергель Тріеп та Ференц Варга та ведучий консул угорського консульства в обласному центрі Закарпаття Ласло Куті.
Поліцейські завважили, що, за зовнішніми ознаками, всі вказані особи, з водієм включно, мають явні ознаки алкогольного сп'яніння. За інформацією Закарпаття онлайн, ймовірно вони буквально перед цим були відвідувачами розташованого поруч пивного ресторану "Паб Хаус".
Деталі цієї автопригоди з дипломатичним відтінком Закарпаття онлайн повідомить пізніше.
справедливість 2017-01-22 / 09:33:32
хто би що не писав,але факт залишається фактом! одним словом ганьба таким дипломатам,громадянами якої б країни вони не являлися!!!
Ліщишин 2017-01-21 / 12:05:58
Так! Зупинили! виявили явні ознаки алкогольного сп'яніння. Далі що???
Вибачились і відпустили!!! А у новинах верещать про наших доблєсних поліцаїв))))))))
Бийці 2017-01-21 / 06:23:53
Всім хто типирка здавати буде на мадярську візу шенгенівську і в анкеті буде писати місце роботи мусарня відмовляти будуть нараз пожиттєво казали в консульстві мені всора цимбори2578
Ліщишин 2017-01-21 / 00:39:39
Коментар видалено. Стежте за лексикою. Попередження. Адмін
Ліщишинові 2017-01-21 / 00:36:19
Подивися відео, мадярський жополизе
Ліщишин 2017-01-21 / 00:26:28
А де там розмітка намальована в Ужгороді Є??? На Минайській??? Я би тим мусорам дурним не ставав до самої Ніренгази!!! їхав би собі і пиво пив з креветками. А ще шмальоту потягував потихеньку
патріот 2017-01-19 / 22:21:57
Бо прості закарпатці, на відміну від закарпатських чиновників, не сприймають вседозволеність угорських дипломатів на закарпатті як норму
Поясніть мені 2017-01-19 / 21:49:27
Поясніть мені, будь-ласка, чому саме ця новина про нетверезих угорських дипломатів є найбільш релевантною протягом доби ? Найбільшу кількість коментарів зібрала саме вона !
Суддя Дредд 2017-01-19 / 19:40:09
Щодо дотримання ПДР, то тут дипломатична ксіва не діє - дотримуватися мають всі, і протокол за порушення має бути виписаний.
Щодо алкоголю, то змусити їх освідчитися на алкоголь поліцейські не могли. Як, в принципі, не можуть змушувати і громадян України. Але в разі відмови права мали вилучити. І виписати тимчасові.
123 2017-01-19 / 17:38:47
Нашi Понти роблять дурницi. Це ясно! Яке право Мали зупиняти!
Клара 2017-01-19 / 16:16:16
Ви всі розум маєте? Най пянота чилять покалічить, тоді за голову візьметеся?!? Я в шоці.. Пяна мерзота по місту розіжає, а іх ще захищають..
антикоп 2017-01-19 / 16:01:14
вони взагалі не повинні були зупиняти машину щз позначкою CD
уйко 2017-01-19 / 15:59:42
яка нахрен сплошна на Минайській ????? Ко типирка Видит ту СПЛОШНУ ?????? Уна шо є ?????????? та дороги не почищені в Вариші шо нічого не видно ні слошну ні переход ничого не видко а уни до Консула додримбалися шоьби бабки збити ????????Тупі Мусорокопи і не білше !!!!!!!!!!!
Лоці 2017-01-19 / 14:53:34
Як мінімум винуваті, що не заборонили пяному сісти за кермо! Слава Богу, що ці піжони нікого не покалічили...
Бабай 2017-01-19 / 14:42:28
Пасажири в чому винуваті? Вони неповнолітні чи хуліганили - думаю ні. Може в тому, що угорські дипломати? А зловили явно по наводці. Тепер чекайте ответку там, як це буває.
Ужгород 2017-01-19 / 12:56:54
Штраф-депортація-вокзал-Будапешт! Віссо нафіг!
Ярослав 2017-01-19 / 12:33:12
А чим думали поліцменти коли вказали що вважають усіх пасажирів "пяними". Хто їх (пасажирів) освідчував? Чи має право поліцмент оголошувати і поширювати таку інформацію? Чи стягнуть з винних ментів збитки завдані бюджету, які будуть стягнуті за позовами цих пасажирів?
P.S. Щодо водія питань немає - якщо дійсно винний то повинен нести відповідальність.
Українець 2017-01-19 / 11:25:56
Хай карають їх по закону. Якщо ти дипломат, то не означає, що тобі все можна. Тепер будуть знати.
Юлина 2017-01-19 / 11:23:33
Вседозволеність не призводить ні до чого хорошого!!! Думаю це не перша їхня витівка! Враховуючи ще і погодні умови, могли наробити біду людям! Дипломат- це статус який вимагає багато обов'язків і відповідальності, а не такою халатноі поведінки! Ганьба ! Надіюсь на вжиття відповідних мір! Так просто це залишити не можна!
Клара 2017-01-19 / 10:54:42
Я де офіційна заява прліціі? Якщо дійно наявний такий прикрий факт неповаги до національного законодавства хай опублікують відео... Винних дипломатів однозначно покарати, щоб іншим наука була!