При тому, що за блокування транспортних магітралей законом передбачено серйозне покарання, влада на Закарпатті повністю паралізована і бездіє - голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль традиційно фотографується на черговому фестивалі у Хусті, прокуратура, поліція і СБУ не вказують в цьому контексті жодних ознак життя. Навіть попри те, що серед організаторів акції є і "фахові" провокатори на взірець Івана Данацка, а отже не виключено зовнішній вплив на ситуацію.
Тим часом блокувальники" кажуть, що готуються до силового розгону. Про це йдеться у короткому бліц-інтерв’ю організаторів блокади автомобілями з іноземною реєстрацією КПП “Ужгород”.
ужгородець 2018-09-30 / 07:27:24
Коли з цією бидлотою порядок наведуть? В пенсіонерів проблеми нема за ліки купити, ціни за газ колосальні, ціни на продукти злетіти, а цій худобі машини розмитнюй задарма.
Та танком передавити ці евробляхи.Але нема кому, всі до виборів готуються, де Президент, де депутати всіх рівнів, чи є в нашій державі влада взагалі.Коли появиться український Піночет?
До Мішки 2016-09-19 / 15:36:03
А я катаюся...і нічо не відбуваєся, якщо дотримуватися правил то проблем ніях. А тепер віддав в сервіс машинку і приїхали на машині жінки і бігай кожні 5 днів. Так що ге потрібно писати всяку дурниці, що в Празі проблеми з укр номерами. Так говорять як ти лише не адекватні люди, які не поважають думку іншої людини. Удачі
пастух 2016-09-19 / 14:06:57
доста из iнозaсранских номерных знакi. лem проблемы.
ко хоче мати , най платить удвичi-тричи бульше i най возиться.
:-))
Мішка 2016-09-19 / 09:41:31
А ти Васька покатайся на українських номерах в Празі, то пабачиш, що буде.
Васька 2016-09-18 / 22:43:09
До Берти!! Заздрість погане качество. Яка різниця на яких номерних знаках машина? Люди захищають свої права. Ми наприклад більшу частину приживаємо в Чехії так чому коли з сім'єю приїжаємо на свята дома то кожні 5 днів їхати на пересічки і по 3-5 год стряти в черзі? Чому не прийняти закон про місяць, тоді і вирішаться проблеми з чергами...а на яких номерних знаках їздити це вибір кожного і не вам одному то вирішувати. Коли ми на наших номерних знаках їдемо в Чехії то там обмеження по часу не має, а тут бігай туда сюда і при тому кожна пересічка виходить як мінімум 50 грн.
Берти 2016-09-18 / 19:10:21
Розігнати ту кучку .Де нац гвардия мордою в асфальт та в каталажку и там хай бастуют і дають пояснень . По набрали металолому и тепер нормальны люди страждають вид них ,не можна проїхати кордон бо постійно забито їхнім транспортом . Де наші си лови структури де СБУ де прокуратура Зрозуміло що поліція це пусте місто, вони тільки кататися по городу та дивитися де проїхав сполошну лінію та штрафувати.
Степан Крук 2016-09-18 / 19:01:52
Не треба блокувати блокувальників, а забезпечити вільний проїзд до них "автозаків".
mns 2016-09-18 / 18:07:36
треба заблокувати блокувальників
Оксана 2016-09-18 / 15:53:31
Долбодятли тепер ставлять перед фактом що в них іноземний шрот
треба було почитати митний кодекс перед покупкою але половина з них не вміє читати і страдають люди яким потрібно перетнути кордон
Степан Крук -Ілько 2016-09-18 / 15:04:14
Усе! Порушено кримінальну справу, а стамбульська конвенція Вам згодиться в суді. Всіх благ! Бажаю успіхів у турецькому праві!
містянин 2016-09-18 / 15:02:19
Віддайте металолом словакам та чехам, а самі купіть машини в Україні як це зробили 99 % українців, от і все.
Треба щоб кожного дня їздили на пересічку, щоб дотримувалися законів олені.
Їлько 2016-09-18 / 14:52:35
Степану Круку. Негайно припиніть провокації на державному кордоні України!!!! Керуйтеся чинним законодавством.Нехай держва виконує свої зобовязання піписані на Стамбульській конвенції.Термін перебування на тереторії України 1 місяць,а не робити з цього бізнес і зменшувати термін 10 діб-5діб. Містянину,достойний внук діда кагебешника,а в тебе Стьопко видно бізнес пропав.
Степан Крук 2016-09-18 / 14:11:37
Пора підганяти "автозаки"....
містянин 2016-09-18 / 14:04:43
Зафіксувати *****асів, а потім порахувати збитки і через суд зідрати з цих революціонерів кожу. Люди уже хліба голодні, пенсії малі, роботи немає, а підорні іномарки потрібні. Так від****ити щоб через задницю відчули, що неможна скотства робити.
Прокурор Шімон 2016-09-18 / 13:55:52
Баксы правлят світом
Степан Крук 2016-09-18 / 13:55:24
Негайно припиніть провокації на державному кордоні України!!!! Керуйтеся чинним законодавством, а не вказівками Москаля в кафтані Миколая Угодника!!!
Степан Крук 2016-09-18 / 13:32:47
Москаль вирішив приміряти на себе кафтан Миколая Угодника! Загрався він явно. Дограється... Вчора поліція на камеру лила абсолютний абсурд: пікетувальники за 300 м від митниці, звернень громадян про порушення їх прав не поступало. Тому поліція карну справу стосовно "оленів" не відкривала. А перекрита міжнародна траса- це не злочин? А те що десятки автомобілів з туристами повинні обїзджати КПП "Ужгород" за 30-40 км - це нормально?! Дану ситуацію, по-великому рахунку, спровокував Москаль, розводячи "активістів". як котят...
Йонко 2016-09-18 / 13:18:42
А шо каже Гена Фестивальщик? Шо забухав з Мургою вчора в Хустови наш мент гоберрнатор?