У кожному бюро працюватиме 2-3 фахівці-юристи, які надаватимуть правові консультації, прийматимуть звернення на отримання безоплатної вторинної правової допомоги, зокрема, представництво інтересів краян у суді, допомагатимуть у доступі до електронних сервісів Мін’юсту.
У першу чергу, бюро працюватимуть для соціально вразливих закарпатців. Первинна правова допомога тут надаватиметься безкоштовно всім, безоплатно ж скористатися вторинною правовою допомогою можуть соціально вразливі категорії громадян: малозабезпечені, інваліди, учасники бойових дій, діти-сироти.
«Безоплатна вторинна правова допомога, як каже закон, це вид державної допомоги, який створює рівні можливості в доступі до правосуддя для всіх. Так, наприклад, для захисту своїх прав ми часто звертаємося адвокатів. Але їхні послуги не кожному по кишені. Для соціально незахищених категорій населення і відкриваються бюро правової допомоги. Так, кожен, хто звертається до такого центру, в першу чергу, отримує безоплатну юридичну консультацію та докладні роз'яснення для вирішення правових питань. Після цього, якщо людина є суб'єктом права надання безоплатної вторинної правової допомоги, їй надають адвоката для захисту своїх інтересів за рахунок держави», - повідомив під час прес-конференції директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області Василь Попадинець.