Учасники активно включилися в дискусію щодо створення найкращих умов для розкриття можливостей, професійних інтересів та здібностей педагогів.
Презентацію навчального закладу провела директор Алла Йовбак. Зосередила увагу на організації методичної роботи, використання інтерактивних технологій в навчально-виховному процесі.
Особливістю методичної роботи у школі є її науковий характер. Залучення педагогів-практиків до творчої діяльності та дослідно-експериментальної роботи, виховання нового розуміння педагогічної творчості - одне із завдань керівників шкіл. Адресну допомогу отримують всі вчителі. Вони мають відчути, що їхня творчість не залишається поза увагою. Практичні надбання було продемонстровано під час проведення відкритих уроків з української мови в 7 класі (вчитель А. А. Йовбак), етики в 6 класі (вчитель М. А. Сідор), предмету «Я і Україна» в 2 класі (вчитель М. В. Софілканич). А обговорення уроків пройшло у формі тренінгу.
А ще ефективною в школі є позакласна виховна робота з краєзнавчої акції «Пам'ятні стежини перемоги», «Збережімо пам'ять про подвиг», «Колосок пам'яті». За участю в цих акціях школа була обласним призером. У зв'язку з цим за ініціативою педколективу та громадськості села школі присвоєно ім'я односельчанина, колишнього командира партизанського з'єднання В. П. Русина.
Цікаво пройшов і тренінг «Управління часом», який провела заступник директора школи Марія Мангур.
З методичними порадами виступила завідуюча методичним кабінетом Ганна Диганич і порекомендувала впроваджувати у практику роботи передовий педагогічний досвід, інноваційні методи навчання, комп'ютерні технології.
Методист методкабінету Мар'яна Вовк звернула увагу на важливість моніторингової діяльності у роботі заступника директора, що дає змогу вивчити і об'єктивно оцінити діяльність вчителя.