Один із них – єдиний в Україні та Європі Центр реабілітації бурих ведмедів, що потребує розширення. На сьогодні по Україні є 37 рішень судів про вилучення від різних власників бурих ведмедів, із якими жорстоко поводилися. Прийняти на реабілітацію таку кількість тварин Центр не має можливості, тому О.Семерак розгляне питання його розширення після повернення до Києва.
Ще одним об’єктом уваги міністра та керівників Закарпаття став Музей лісу й сплаву на Чорній Річці, який не має аналогів у Європі (схожий музей діє тільки в Канаді). Закарпатський музей разом із Синевирським озером міг би стати однією з найпривабливіших туристичних візитівок Закарпаття. Однак не став, оскільки спочатку був пошкоджений стихійним лихом, а далі музей із порушенням закону відчужили з Міністерства екології та природних ресурсів з метою подальшої приватизації.
Наразі розпочато процедуру повернення Музею лісу і сплаву на баланс міністерству. Після її завершення міністр О. Семерак пообіцяв залучити для відновлення музею кошти Європейського Союзу, виділені Україні для вирішення різних екологічних завдань.
Попадинець андрій 2016-08-23 / 16:00:03
Синевирці мають знати своїх героїв в обличчя які хотіли приватизувати даний музей це Васька Щурь брехач Міжгірський, який хотів продати даний музей , і на посаду директора парку проштовхував свого шниря. но з цього його задуму нічого не вийшло, ваську Щуря опустили нижче плінтуса