Про це йдеться в повідомленні прес-служби Закарпатського ОУЛМГ, поширеному в закарпатських ЗМІ.
"Варто роз’яснити, що у повідомленні допущено грубу помилку та інформація є фейковою", - пише прес-служба Закарпатського ОУЛМГ.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ повідомляє, що працівниками державного підприємства «Перечинський лісгосп» прохідна рубка в кварталі 62, виділі 9, лісництві «Шипот» проведена у відповідності до матеріалів лісовпорядкування 2010 року затверджених Міністерством екології та природніх ресурсів, та проведена згідно лісорубного квитка № 504169 від 2 лютого 2016 року.
Всі дії, як працівників Закарпатського ОУЛМГ та працівників держлісгоспів є законними та рамках чинного законодавства України, костатують у прес-службі.
Конан 2016-07-31 / 20:59:18
Марга освоіла блатні слова, а залишилась звичайним тячівським ссикотним биком
вася 2016-07-31 / 08:24:48
бокшан то нелюдина бидло
хімік 2016-07-30 / 23:03:03
Бокшан рубав ліс бо треба було шефу нинішнього прокурора області Гаврилюка, а нині люстрованому Сидорчуку будуватись у Львові, керував процесом природоохоронний прокурор із команди того самого Сидорчука - Киричук, який за тиждень до призначення Гаврилюка на Закарпаття був призначений прокурором Волинської області.Призначення двох обласних прокурорів з однієї обойми Сидорчука - СОУВПАДЕНІЄ!?
ужгородець 2016-07-30 / 22:39:43
Шановні Фізик,Бокшан,Зоро, міша,катя - чом не розкажете усім , що на Перечищині Лісгоспом керує теща В.Пацкана ,що кишка тонка усих потум вас повиганявуть .Брихачі перечинські. габилибистися .
Фізик 2016-07-30 / 17:31:21
А що, Гаврилюка Бокшан на вадаску ще незапрошував? Да і Братюки і зараз загонщиками також підуть.
Бокшан 2016-07-30 / 16:09:17
Новий прокурор області почав свою роботу з брехні.
Кум-Петруня 2016-07-30 / 14:38:14
Свиснете ви всі в ху.г Бокшанові. Дебіли.
Баранчик-екоінспектор 2016-07-30 / 12:06:51
Люди та ви що!!!я ніколи не брав хабарі за перевірки лісгоспів в області!!!хату в
Оноківцях я побудував за
зарпалуту 5000 грн.стаття кк незаконне збагачення мене не стосується!!!
Зоро 2016-07-30 / 11:47:07
Бокшан дійсно розікрав ліси Перечинщини разом разом із екологом Баранчиком Гниди!!!
Демянчук 2016-07-30 / 08:29:27
Мугга стане пегшою великою гибою, яку ми ского зловимо.
Дубриничі Йонко 2016-07-30 / 07:51:22
Вся прокуратура перечинщини в темі по лісови постоянно
катя 2016-07-30 / 02:07:55
так там у матерілах справи незаконна вирубка лісу офіційно 1400000грн і уроди бокшан,ляховець і прокурор кириленко давно мали вже сидіти у в*язниці.
міша 2016-07-30 / 01:46:11
Правильно,бо крав ліс колишній нач.перечинського лісгоспу п.Бокшан Ю і його теж звільнений колишній лісничий турицького лісництва Ляховець,який і виконував всі злочинні вказівки бокшана,хто хоче переконатися може піти в Перечинську міліцію і ознайомитися з кримінальною справою "перечинський держлісгосп 2010-турицьке лісництво",але ця справа-це давній глухарь,за якою стоїть колишній перечинський,а нині міжрайонний прокурор п.Кириленко Д.,який давно в долі в цьому бізнесі разом з місцевим аферистом-лісником Бокшаном Ю.,який в цих роках і був лісничим в с. туря- поляна,гнида рідкісна,про діяльність цієї потвори можна ознайомитися і з актом КрУ за період його правління на посаді головного лісничого району.