Нарахування за одну відпрацьовану годину у квітні становили 27,52 грн, що на 6,1% більше, ніж у березні п.р.
Продовжує утримуватися високий рівень диференціації розмірів заробітної плати за видами економічної діяльності.
Найвищий рівень оплати праці в області у квітні п.р. спостерігався у працівників підприємств сільського господарства лісового господарства та лісозаготівель, транспорту, складського господарства та допоміжної діяльності у сфері транспорту, організацій фінансової та страхової діяльності, а серед видів економічної діяльності промисловості – підприємства по постачанню електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, по виробництву автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, хімічних речовин і хімічної продукції, меблів, іншої продукції, ремонт і монтаж машин і устатковання, комп’ютерів, електронної та оптичної продукції: розмір оплати праці у цих видах діяльності перевищив середній по економіці області від 17,5% до 89,6%.
Разом із тим значно нижчим є рівень оплати праці у працівників які зайняті у сфері мистецтва, спорту, розваг та відпочинку, в наукових дослідженнях та розробках, установ охорони здоров’я, організацій, що займаються адміністративним та допоміжним обслуговуванням, тимчасового розміщування й організацією харчування, підприємств діяльність яких пов’язана з поштовою та кур’єрською діяльністю, по наданню інших видів послуг. Рівень зарплати у працівників даних підприємств був на 22,7–49,1% нижчим від середнього по економіці області.
У квітні п.р. табельний фонд робочого часу становив 168 годин і порівняно з березнем зменшився на 4,0%. Протягом квітня 2016р. одним штатним працівником в середньому відпрацьовано 142 години, що на 4,7% менше, ніж у березні п.р. та на 3,6% більше ніж у квітні 2015 р.
Реальна заробітна плата, яка враховує зміни споживчих цін у квітні 2016 р. порівняно із березнем становила 97,0%, відносно квітня 2015 р. – 113,6%, повідомили Закарпаття онлайн в Головному управлінні статистики в Закарпатській області.