Виноградівець Сергій Рішко обирався депутатом районної ради четвертого та п’ятого скликань, також був депутатом Закарпатської обласної ради шостого, тобто попереднього, скликання. До облради Рішко був обраний у 2010 році за списком "Партії регіонів", і посаду в Держінспекції отримав уже під час свого депутатства.
Робота Рішка у Держекоінспекції супроводжувалася кількома скандалами. Так, за неналежне виконання службових обов`язків у 2013 році Мінекології оголосило чиновнику догану. Але через обласну організацію Партії регіонів та пов’язані з нею ЗМІ Рішко заявив, що догани він не отримував, про чиновника, який її оголошував, – Володимира Лазарєва не знає, а інформацію щодо реагування прокуратури неякісну роботу інспекції назвав видуманою.
Втім, як виявилося, Володимир Лазарев працював на той момент старшим державним інспектором України з охорони навколишнього природного середовища, тобто безпосереднім керівником Сергія Рішка. Більше того, виявилося, що ще у липні 2012 року прокуратура перевірила додержання вимог природоохоронного законодавства при проведенні Державною екологічною інспекцією в Закарпатській області перевірок суб’єктів господарювання. За її результатами встановлені факти безпідставного ненарахування збитків, завданих порушеннями природоохоронного законодавства, та непритягнення до відповідальності посадових осіб підприємств, з вини яких допущені порушення. Тобто не виконуються прямі обов'язки інспекції як контролюючого органу.
У березні 2014 року Обласний люстраційний комітет та обласне об’єднання «Майдан» внесли Сергія Рішка у перелік чиновників, які підлягають люстрації – як особу, щодо діяльності яких неодноразово висловлювалися обґрунтовані претензії на народних Віче в Ужгороді.
байнет 2016-02-19 / 00:02:30
скоти!!!!!! видно мало вам крові,паскуди!!!! ми йдемо до вас,гади, чекайте на кару бандіти нещасні!!!
рятуйте 2016-02-17 / 20:30:54
де наші молоді фахівці??? миють поли по італіях? ви при ваших бабках можете спокійно займатись бізнесом. чому не пустите прогресивних, учених, тямущих людей до влади? дайте НАРЕШТІ Україні шанс.
Верховинець 2016-02-16 / 22:28:00
Всім відомо що всі кадри в Закарпатті розкладає Блюк і шовгор Ведмідчука Іванко Чубірко після плрад в жденієвому на фазенді Кума ХУ@ Ла а не старий маразматік і збоченець Мент хубернатор
Чекаємо відставки Маскаля 2016-02-16 / 20:39:44
Після того,як Яценюк зберіг свій зад тільки завдяки регіональним вилупкам, Маскаля, котрий створив коаліцію з осколком ригів -Відродженням. треба копати під зад разом із його ставлениками в області.
руся 2016-02-16 / 20:36:37
стоєте фури блокуєте! скиньте цього діда урода з посади! а потом займіться фурами(( а то з жопи починаєте проблеми хлопці рішати
патріот 2016-02-16 / 19:33:56
Москаль - ЧМО! Медведчуківсько-ригівська підстилка
Устич 2016-02-16 / 17:57:04
Це жах!!! Рішко хабарник та пройдисвіт! Як його можна було призначати керівником?! Москаль розчарував...
Еколог 2016-02-16 / 15:55:49
Так це кінчений взяточник і проходимець. А підлеглих браконьєри по ресторанах водять.Короче, дурдом.
Учасник 2016-02-16 / 14:51:23
Під патронатом сього рішка відбувався промисел - видобуток гравію(шутру)
піску і намулу тисівського .А села поряд з дамбою , з розбитими дорогами ,І " влада" бреше - нема за що ремонтувати ...Знаю бо так є ..
гость 2016-02-16 / 14:21:10
Взяточник еще тот!!!
чиновник 2016-02-16 / 14:16:50
на місто Рішка в екоінспекцію буде призначений також регіонал - ГРИЦИК !
Ганебно 2016-02-16 / 14:01:07
Без особливої симпатії до двох попередніх губернаторів, але жоден із них собі такого не дозволяв. Може, не встигли, а може відчували моральний обов'язок перед тими, хто загинув від рук ригів.
Невже в області така серйозна політична криза, що більше нікого ставити на відповідні посади? Чому моє Закарпаття знову демонструє "окремість" у ставленні до ворога всієї України?
озлобленим 2016-02-16 / 13:59:28
хороша порядна людина.
то Круку 2016-02-16 / 13:57:40
Зато экологически чистые комментарии...)))))
Учасник 2016-02-16 / 12:49:28
Жарти жартами а йсе просто пі..ец !
Покласти корумпованого рига ,на котрому клейма нігде класти ,исе ай ..
І хтось ще вірить шо москаль порядний ?! Ни везе Закарпаттю , тай країні в цілому .---- долар 28 ......
форестер 2016-02-16 / 12:39:41
Він стабільно ригів призначає. Бо сам кадр Медведчука.
Степан Крук 2016-02-16 / 12:17:51
Не екологічне призначення!