Як йдеться в інформації, суддя Андрій Ференц на підставі безпідставної та необгрунтованої заяви відповідача О.Шеко без повідомлення позивача (Товариства), з грубими порушеннями вимог закону, не викликаючи інших сторін, прийняв ухвалу про скасування рішення суду за начебто нововиявленими обставинами.
Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, екс-депутат міської ради Павло Маєрчик, діючи через підставних осіб, здійснив рейдерське захоплення магазину шляхом фальсифікації документів (підписи були надруковані на звичайному струйному принтері).
У понеділок, 1 лютого, о 10.00 відбудеться чергове засідання у цій справі. Справжні власники магазину просять всіх небайдужих ужгородців прийти під Ужгородський міськрайонний суд і підтримати їх і закон.
"Судова система потребує повного перезавантаження!", - закликають у спільноті.
Раніше в Ужгороді передали до суду обвинувальний акт по Маєрчику за перешкоджання журналістській діяльності.
777 2016-01-31 / 11:36:10
Можете подякувати депутатам ВР
Морі 2016-01-30 / 20:57:04
За що проливають нащі хлопці в Донецьку за таких гнид як Маєрчик,та продажного суддю Ференца.Їх треба відправити АТО.Маєрчик лиш силу приминяє на тих жіночок які достойно захищають свою власність.Вони молодці,я в них вірю.
цирк 2016-01-30 / 19:19:15
Олберт а чому ПС , давай ти
Komi1977 2016-01-30 / 09:39:54
Ну так где борцы за справедливость Правый Сектор?Борятся с судьями только когда члена их групировки судят.
Роберт 2016-01-30 / 07:36:22
Хіба не може хтось тихенько прибрати того маєрчика? Батальйони, ПС, займіться ділом. Мочіть цих псів.
Гентеш 2016-01-30 / 05:45:50
Ференца цього алканавта і хабарника коли уже люструвуть??
#ПС 2016-01-30 / 01:23:24
якраз в той же день буде засідання по побратимам з Правого сектору щодо примусового відбору крові в справі по Ррагобрату. То ж зайдемо і на це брутальне засідання і не допустимо суддівського бєспрєделу всіма доступними методами!!
Досить вже вам гнидо-рейдере Маєрчику пити кров у нашого народу! в країні війна, а ви віджимами у людей займаєтесь, взагалі страх втратили бачимо, ви як той колорадський жук якого треба давити !
анонимус 2016-01-29 / 23:25:16
Власники Корзо, звяжіться і це питання назавжди вирішимо. atomid@ya.ru
Nik 2016-01-29 / 23:21:16
Скільки вже той прОклятий до сьомого коліна маєрчик біди людям наробив! А на крадені гроші ще й суддів купує. Таких виродків треба каструвати, щоб не множилися..
май русин 2016-01-29 / 23:01:40
Сись алкаш, докідь го укирявуть на пензію, начудит ищи немало
Роман 2016-01-29 / 22:58:09
Це скільки треба випити горілки щоб таке вчудити?