Володимир Бобков пояснив, що у квартирі поставлять двотарифний лічильник, зроблять розводку по квартирі і в одній із житлових кімнат буде встановлено панельне електричне опалення. Далі, за бажанням і можливостями, кожен зможе собі доповнити опалення в інших кімнатах. «Той мінімум, який ми вважаємо за потрібне, людині буде за міські гроші зроблений. Гроші є, для цього виділено біля 100 тисяч гривень», – розповів Володимир Бобков.
Що стосується інших будинків, то усі комунальні служби отримали завдання не відключати будинок, поки остання квартира не буде виведена з циклу центрального опалення.
Якщо без автономного опалення у будинку залишиться 1-3 квартири, то мерія буде робити все можливе, аби квартири забезпечити теплом, а будинок – відключити від котельні. «Це не рентабельно гріти будинок, якщо там залишилась одна або дві квартири. Чесно кажучи, ми порахували, що міському бюджету значно вигідніше допомогти малозабезпеченим поставити автономне опалення, ніж утримувати наші котельні» – сказав перший заступник міського голови Ужгорода.