Основне зауваження, яке звучало, – великі витрати на управлінський апарат, натомість мало коштів на ліки чи харчування у розрахунку на одного пацієнта. Сказати свою фахову думку депутати попросили начальника міської податкової інспекції Марію Бадиду. Вона наголосила, що можна як приймати бюджет, так і ні, а почати рік, розраховуючи видатки у розмірі 1/12 бюджету 2015 року.
Начальник фінансового управління міськради Леся Гах нагадала: Верховна Рада планує внести зміни щодо скерування окремих податків, акцизних зборів до бюджетів різного рівня. Також очікується, що в рамках реформи охорони здоров’я фінансування нинішніх міських «дорослої» та дитячої лікарень і поліклінік передадуть на обласний бюджет, місту ж залишать лише первинну ланку – амбулаторії.
Можливі також інші зміни, тому міський бюджет потрібно приймати, як того вимагає зараз від органів місцевого самоврядування законодавство, до 25 грудня, а відтак його переглядати, вносити зміни після прийняття Державного бюджету. Ще одне коригування потрібно буде вносити за фінансовими підсумками року з огляду на залишки коштів, зароблених громадою у цьому році.
Наразі, як повідомляло Закарпаття онлайн, доходи бюджету Ужгорода визначені в сумі 727,7 мільйонів гривень. На освіту бюджетом міста на 2016 рік по загальному фонду видатки передбачені в сумі більше 218 мільйонів, тоді як у цьому році було 196, 8 мільйонів. Тобто видатки на галузь на 21 264,0 тис. грн., або 10,8 % більші, ніж на 2015-ий.
На утримання установ охорони здоров`я, що фінансуються з бюджету міста, по загальному фонду в проекті бюджету міста передбачено кошти в сумі 84,3 мільйони, на соціальний захист населення по загальному фонду – 7,4 мільйони гривень, повідомили Закарпаття онлайн в Ужгородській міській раді.