З метою перевірки вищевказаної інформації, працівники відділу фактичних перевірок замовили через мережу Інтернет горілку, ємністю 3 л. та міцністю 37,5% сп. Відтак, після надходження SMS-повідомлення про необхідність отримання у одному з відділень служби експрес-доставки алкогольної продукції, на підставі Податкового кодексу України, була розпочата фактична перевірка.
Перед початком перевірки було проведено контрольно-розрахункову операцію, під час якої у відділенні експрес-доставки була отримана посилка. Працівник відділення отримав кошти за послуги перевезення та, зокрема, сам товар. Однак, на експрес-накладній назва товару була зазначена як міндобриво, а в результаті відкриття пакунку виявилось, що там знаходиться замовлений алкогольний напій без акцизної марки.
Таким чином, перевіркою встановлено порушення норм ст. 226.11 Податкового Кодексу України щодо зберігання, транспортування не маркованих в установленому порядку алкогольних напоїв та ст.11 Закону України від 19 грудня 1995 року №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів».
Фахівці Головного управління ДФС у Закарпатській області наголошують, що купуючи алкогольні напої через Інтернет, слід бути пильними, звертати увагу на ціну, акцизну марку встановленого зразка та відповідного маркування, адже громадяни, насамперед, ризикують своїм здоров’ям, повідомили Закарпаття онлайн у відділі комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області.