В Ужгороді в четвер, 29 жовтня, відбудеться загальноміське віче. Скликання віче обумовлене ганебними результатами місцевих виборів, на яких у другий тур виборів на міського голову пройшли учасники АнтиМайдану на Закарпатті, екс-«регіонали» Богдан Андріїв та Сергій Ратушняк.
Небезпідставно громадські активісти звинувачють міліцію та особисто очільника області Геннадія Москаля у потуранні скупці голосів «регіоналами» . Так, відвідавши начальника обласної міліції Сергія Князєва, активісти заявили про втрату ним мандату довіри. А в ході візиту до голови ОДА Геннадія Москаля громада довела йому до відома обурення стосовно ситуації, що склалася, і вимагала сприяння у боротьбі за визнання результатів виборів недійсними. На пропозицію висловити власну позицію на віче у четвер, керівник ОДА заявив, що на той час перебуватиме у відрядженні в Києві.
Втім, загальноміське віче громадські активісти планують до проведення в будь-якому разі. Збір оголошують у четвер, 29 жовтня, о 16.00 на площі Народній.
... 2015-10-29 / 17:55:33
Шукай. Може це змінить твоє життя.
патріот 2015-10-29 / 12:45:49
Люди розберуться самі, без таких підкажчиків
Костя 2015-10-29 / 12:25:45
Традиційно для України... Перші холоди не приходять без майдану. Годі мучити людей!
Роман 2015-10-29 / 09:05:23
... 2015-10-28 / 17:11:54
левеняти. "Сто дебілів" розпочали Майдан. Пам'ятаєш, що було після?
----------------
Найду тебе по ай-пі наваляю стусанів
Роман 2015-10-29 / 09:03:42
Хлопці! Нам треба чесні перевибори. без підкупів і підтасовок!!!!
дохтор 2015-10-29 / 00:58:28
Крім Світлика там було повно активних, цікавих і впливових людей. Тебе чого заклинило на Світлику?
Цирк 2015-10-29 / 00:31:31
Знаку... Так Солідарність (порох, Москаль, Качур, Пацкан, Світлик) тих гнилих ригів і не посадила, а бережно під різними брендами пустила на вибори. Це їх відповідальність. А сам світлик нікого вже не цікавить.
знак питання 2015-10-28 / 23:54:39
Цирку
Тобто, масовий підкуп і реанімація ригів - пофіг, проблема тільки в світлику і Качурі?
Цирк 2015-10-28 / 17:21:23
Світлик з Качуром два тижні тому вже сиділи в драмтеатрі на міському віче і клялися в єдності самим собі і народу. Світлики з Качуром пролетіли і знову хочуть віче. Але вже без Москаля.)))
... 2015-10-28 / 17:11:54
левеняти. "Сто дебілів" розпочали Майдан. Пам'ятаєш, що було після?