Нарада пройшла під керівництвом першого заступника голови державної адміністрації Василя Дем’янчука та в.о. голови районної ради Ігоря Грабаря, повідомляє прес-служба Тячівської райдержадміністрації..
Військовий комісар Тячівського районного військового комісаріату полковник Ігор Тищук інформував щодо основних питань проведення заходів з мобілізації в районі.
Станом на червень місяць за результатами 5 черги мобілізації Тячівським районом було поставлено до військових частин Збройних Сил України, Національної Гвардії та державної прикордонної служби 37 чоловік, з них 2 офіцери. Таким чином завдання по району виконано лише на 33%. План щодо поставки військової техніки виконаний на 100%.
Плановий показник 6 черги мобілізації для Тячівського району - 145 осіб, з яких 11 офіцерів. Станом на сьогоднішній день до команд призначено менше 10% від цієї кількості. Поставка бійців відбуватиметься в 4 етапи - 8, 14, 16 та 19 липня, тобто до 19 липня стоїть завдання поставити 100% військовозобов’язаних до військових частин.
19 червня розпочалась 6 хвиля часткової мобілізації по всій країні і на даному етапі військовий комісаріат проводить роботу по уточненню військово-облікових даних військовозобов’язаних запасу, які знаходяться на обліку, підготовкою списків та уточненню військово-облікових спеціальностей. Певну ділянку роботи з належного виконання заходів мобілізації повинні виконати й керівники органів місцевого самоврядування. Тож сьогодні головам місцевих рад доведено розпорядження голови райдержадміністрації стосовно підготовки до проведення заходів 6 хвилі часткової мобілізації та показники щодо призову та поставки мобілізованих. Як наголосив полковник, показники по кожній раді виводились враховуючи цифри поставлених на облік військовозобов’язаних та кількості призваних в попередні черги мобілізації.
Підкреслено, що окремі голови місцевих рад району позитивно відносяться та сприяють проведенню заходів часткової мобілізації, співпрацюють з військкоматом, однак є і такі, що ігнорують вимоги чинного законодавства щодо участі в даній роботі. За такими фактами проводиться розслідування і винні будуть покарані відповідно чинного законодавства.
Звернуто увагу, що причинами невиконання планового завдання з точки зору військових та місцевих органів влади в першу чергу є те, що ні населення, ні військові організми, ні органи самоврядування не були готові до вирішення питань часткових мобілізацій. Крім того, з невідомих причин, впродовж років був занедбаний та майже повністю втрачений військовий облік, повідомив Ігор Тищук.
Хромий капрал 2015-07-02 / 07:46:46
На Тячувщині воєнком за місяць "заробляє" більше як В.Березняеський за три роки, а ви про якісь проценти пишете, з людей дурнів робите. Проаналізуйте статистику по всім районам.