Як тривають роботи з реконструкції фасаду «Ужгородського економічного ліцею – ЗОШ №9» аналізували на нараді. Начальник управління капбудівництва міськради Адам Юрко зазначає, що це будівля в історичній частині міста. У 1980 році її було внесено в перелік пам’яток місцевого значення. «Цього року почали капремонт фасаду, який не проводили більше півстоліття. Проектні роботи тривали два роки. Проект замовляла міська рада. Відновити структуру фасаду – головне питання. Це і закладено в проекті. При цьому будівельниками окрім іншого використовують більш сучасні матеріали для декорування фасаду –матеріал з пінопласту. І цей матеріал не заборонений будівельними нормами. Впевнений, що вже незабаромцей об’єкт стане окрасою міста», - вважає фахівець.
В. о. головного архітектора міста Михайло Івегеш зазначає, що фасад на школі відновлюється якісно. «Щодо використання пінопласту – це елементи декору, які закріплені на металічній сітці. На виконані роботи будівельники дають десятирічну гарантію. Така ж полеміка була і по ЗОШ №1, але нині ми бачимо якісно нову будівлю», - поділився думками архітектор.
Загалом цього року з обласного бюджету виділено майже 10 млн. гривень на освітні заклади міста. В першу чергу йдеться про виділення коштів на встановлення енергозберігаючих технологій – заміну вікон, утеплення фасадів. Фінанси спрямовано для 15 навчальних закладів міста, повідомили у прес-службі Закарпатської облради.