Унікальність цього проекту в тому, що він не має одного джерела фінансування – ні державного, ні грантового, ні партійного. А творитсься на ініціативі молоді та залученню соціально-відповідального підприємництва.
Як це працює, детальніше розказав один із координаторів проекту Михайло Фазан,–Ми вирішили, що зараз саме той час, коли треба навчати молодь захищати свої права та ставати активними громадянами, зібрали команду і прописали проект табору «A.L.L.RightS». Загальний бюджет вийшов близько 40 000 грн. Наша організація не є прибутковою, грантовою чи політичною, тому покрити таку суму здавалося майже неможливим. Та й для нас важливо було зробити табір максимально доступним для молоді навіть з найвіддаленіших куточків Закарпаття і сусідніх областей. Тому розбили весь бюджет на категорії по видам ресурсів і почали шукати підприємців і бізнесменів, які також би розділити ідею проекту і погодилися допомогти. Ми називаємо таких підприємців партнерами, а не спонсорами чи меценатами, бо вважаємо, що всі, хто долучається до роботи над табором, стає співучасником важливого суспільного процесу і розділяє відповідальність за розбудову сильної держави. У цьомумипартнери.
Першим партнером ФРІ-табору «A.L.L.RightS» став Ужгородський національний університет, який на безоплатній основі надав територію санаторію-профілакторію «Скалка» (с.Кам’яниця) для розміщення інфраструктури табору. Директор «Скалки» Андрій Головач каже: «Ми завжди раді таким ініціативам і відкриті до співпраці, бо спільною роботою ми зможемо досягти хороших результатів та позитивних змін».
Потім, до проекту долучилася Ужгородська швейна фабрика «Парада», яка подарувала 130 білих футболок, котріроздадуть учасникам табору. На запитання чому вирішили допомогти проекту? директор фабрики Мирослава Каламуняк відповіла так: «Бо дуже сподіваюся, що саме ця молодь збудує державу, яку ми не змогли збудувати, саме вони зможуть побудувати справжнє правове громадянське суспільство і країну, в якій усім буде комфортно жити».
Директор пекарня «Дік» - Раман Дік погодився на всі дні табору давати свіжоспечений хліб, адже вважає, що «ініціатива ужгородської молоді є важливою і такі ідеї треба розвивати в державі, бо чим більше, буде свідомих громадян, тим якісніші і «здоровіші» будуть і умови для розвитку бізнесу в Україні».
Організатори табору дуже вдячні за таку допомогу і радо пропонують вигідні умови співпраці для своїх партнерів – розміщення реклами в соціальних мережах, на таборі та в дружніх ЗМІ, вручення подяк партнерам та розміщення позитивних відгуків на їхній сайтах.
Зараз команда просить зголоситися бізнесменів та підприємців, котрі можуть допомогти з продуктами харчування, канцелярським приладдям, медикаментами та поліграфією. Будемо раді робити наш проект разом з відповідальними людьми.
Контактна особа – Юлія Дуб (099-196-96-12, yuliyadub92@gmail.com, https://www.facebook.com/yuliyadub )/
ДетальнішепроФРІ-табір «A.L.L.RightS» - http://prozahid.com/content-13547.html
https://vk.com/a.l.l.rights