Хабар наданий за "нестворення" перешкод громадянину при переміщенні через державний кордон України до Республіки Румунія тютюнових виробів.
Прикордонника затримано та йому повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням).
Наразі готується клопотання до суду щодо обрання військовослужбовцю запобіжного заходу та вирішується питання про його відсторонення від займаної посади.
Довідка
Санкція ч. 3 ст. 368 КК України – позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.
Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України
Агент 007 2015-06-04 / 17:16:01
В першу чергу потрібно починати з себе. Ми самі навчили давати і брати хабарі!
Тетеря 2015-06-04 / 17:12:36
Групу захвату в першу чергу потрібно на міські лікарні та лікарів, ось ту корупцію нико не бачить! Видно так має бути!
Тетеря 2015-06-04 / 17:09:53
хто в наш час відмовивбися від грошей. люди 21 століття- гроші керують світом! Ярик не винен ні в чому! Це - підстава!!!!
Кіма 2015-06-04 / 14:37:06
Верните нам нашего начальника!
Нік 2015-06-04 / 14:31:56
П****ц резонанс знайшли? Нікому давно не секрет, що за кожну коробку цигарет передається подачка "хабар" 80доларів США за "зелений" коридор як в СБУ, МВС, ОДА, Прокуратура та ВКР і т.д. але цей арешт є або неподівся, або несвоєчасно передав гроші, або просто підстава на показник!!!
Кима 2015-06-04 / 04:21:52
может это и он его и подставил???? Кому нужно было его подставлять? Он очень хороший человек.
Сбу під*ри 2015-06-04 / 03:03:42
Нормального мужика повязали, а ідіота на Солотвино і не тронули. Даже на місце події не прийшов, урод.
Степан Крук 2015-06-04 / 01:03:57
Прикордонник - герой! Він "опустив" клятого контрабандиста на 500 баксів!
Солдат 2015-06-04 / 00:10:47
Видно перейшов комусь дорогу!
1515 2015-06-04 / 00:09:07
Не знав ділитися.
кима 2015-06-04 / 00:08:11
Это подстава, Игоревич хороший парень, просто еще молодой, и очень наивный! люди, земля очень круглая: все возвращаеться. А бедного парня конечно очень жалко, потому что в Бычкове никогда не было и не будет порядка!