Сергій Квіт зазначив, що його програма перебування на Закарпатті доволі насичена. Керівництву краю він повідомив, що вже з червня міністерство планує організовувати літні мовні табори з англійської мови. Міністр пропонує Закарпаттю активно долучитися до організації таких таборів. Це можливо проводити на базі шкіл, а зважаючи на туристичну привабливість краю, їх доцільно проводити й у гірських населених пунктах.
Міністр розповів, що наразі міністерством розроблені законопроекти, в тому числі, й базовий про освіту. «І всі права національних меншин мають бути збережені. Більше того, ми зберегли фінансування в повному обсязі для всіх програм підтримки меншин. Але є ще один аспект - цих дітей треба інтегрувати в суспільство, щоби вони знали й українську мову», - вважає міністр.
Володимир Чубірко повідомив, що в школах Ужгорода як другу іноземну вже вивчають чеську, словацьку та польську мови. «Наразі є бажання батьків кількох навчальних закладів вивчати й угорську. Міністерська програма з вивчення мови вже затверджена, наразі черга за затвердженням проекту підручника. І тут буде потрібно сприяння міністерства», - каже керівник ради.
Також голова облради звернувся з прохання пришвидшити перенесення бібліотеки УжНУ з єпископської резиденції.
Згідно плану роботи міністра, він також зустрінеться з викладачами та студентами Ужгородського національного університету, відвідає завод «Єврокар», де обговорюватимуться питання розвитку індустріальних парків через інноваційні форми інтеграції освіти, науки та бізнесу.
В Ужгородському національному університеті відбудеться прес-конференція Міністра освіти і науки України Сергія Квіта на тему «Імплементація Закону «Про вищу освіту». Вступна кампанія до ВНЗ – 2015».
Прес-служба Закарпатської облради
У Великому Бичкові 2015-05-02 / 09:10:16
План МОНУ про організацію літніх мовних таборів з англійської мови - дуже і дуже хороша ідея, але... Але цей план, за відсутності справжнього носія англійської мови, приречений. Так учнів у нашій ЗОШ №1 уже попередили, можна сказати "порадували", що вести мовний табір буде Ольга Дмитрівна - "вчитель"-"методист", в якої англійська мова застила на рівні А. Тож шановний пане-міністре, може вже достатньо розказувати казкм про мовні табори? Чи як?