На адресу військового комісара Ужгородського об’єднаного міського військового комісаріату Миколи Журавльова надійшов лист від міського голови Ужгорода Віктора Погорелова, в якому той інформує про стан оповіщення та вручення повісток працівникам міськради.
За результатами сповіщення 20 осіб направлені для проходження комісії в Ужгородський ОМВК. Не вручено повістку з різних причин 21 особі. 11 працівників міськради перебували на лікарняному, двоє – на обліку в інших військових комісаріатах, двоє відмовилися отримувати повістки, двоє перебувають в щорічній відпустці.
Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, чиновники Ужгородської міськради відмовилися приймати повістки для депутатів.
перехожий 2015-04-19 / 20:47:45
Волошка не може йти на фронт. Вун береже свою гузицю у прямому тай переносному смислові. За данимиправоохоронних органів - вун "непригодний" служити. Кидаєт гранту йой лем не у туй бюк.
олег 2015-04-19 / 18:35:17
Так,саме Юрій,вибачаюсь за помилку...
деп-т 2015-04-19 / 15:17:30
А хто такий Сергій Беляков. Може, ви маєте на увазі Юрія Белякова?
Олег 2015-04-19 / 13:02:31
Напішіть ,будь ласка,хто знае,як склалася доля к Сергія Белякова?
Волошин 2015-04-19 / 02:47:35
Від**іться. У мене плоскостопіє і скудоуміє.
за зраду всі на вихід 2015-04-19 / 02:19:28
що там розказуєте патріотизм ато... гинуть прості хлопці, а пі..ари тим часом земельку і міське майно деребанять не забуваючи протендеритися на міліончики. Ці клоуни не думають про громаду про розвиток - труси
Степан Крук 2015-04-18 / 21:57:45
Свинячий грип добрався до міськради. В результаті епідемії істоти в депутатській шкурі таки захрюкали. Хрюк Волошин сховався в льоху, А. Погорєлов - нахрюкав ужгородцям, що влаштувався (накінець) на роботу на посаду няньки. Доглядає власну дитину, бо більше нікому. Коротше, в Ужгороді несприятлива епідемічна ситуація і без хлорки тут не обійтися. Мочити требав ній таких "представників влади"!!!!
Ужгородець 2015-04-18 / 21:02:05
Волошин може лише свої селфі виставляти з автоматом в руках, хай би справою доказав клоун.
гость 2015-04-18 / 19:37:26
і такі уроди керують?
закарпаття 2015-04-18 / 19:35:37
Траншеї копати їх !!! а то продадуть всьо !! або вкрадуть.
стоп 2015-04-18 / 18:55:28
та він скаже, що він батько одинак, виховує двох синів, він же ж із-за кредитів, які взяв і не повернув під Унгварський, розвівся з Готрою Тамаркою, хоча всім розповідає, що ніколи з нею і не одружувався. Проте по його формі в мордокнизі "фейсбуці" не відмажеться хворобою, там же ж інстаграмами хизується:) А його пуцерик Горбань що втік на лікарняний??? Дітей немає, та хоч би на передову замість патрона пішов, мало повоював і свого цімбора депутата Гетманенка (орендаря 7 гривньового) нехай забере, най мало жир зжене:)
патріот 2015-04-18 / 18:43:35
ТРЕБА З РЕКЕТИРІВ І ЖУЛИКІВ 90-х і ТЕПЕРІШНІХ ЗРОБИТИ ШТРАФБАТ І ВІДПРАВИТИ НА СХІД В АТО, НЕХАЙ ПОКАЖУТЬ, ЯКІ ВОНИ КРУТІ НА ФРОНТІ!!!
Конан 2015-04-18 / 17:07:36
Так іванку це тобі не в мордокнизі лохів грузити
Ваня Волошин 2015-04-18 / 16:46:52
Зато я фотькався з іграшковим автоматом. Мужик!
споглядачь 2015-04-18 / 16:15:25
Сссссссикун!!!!!
Читач 2015-04-18 / 14:08:15
Відмовивсся отримувати - це не причина не вручення. Треба належно оформити це відмовлення та передавати до правоохоронних органів. А для таких як Волошин треба встановити можливість офіційно відкупитись від служби - хай заплатить 1 млн. дол США та спить спокійно. Тільки дивіться уважно, бо зараз цей Волошин та йому подібні ділки напевно оформляють опікунство, тяжку хворобу і т.д. і т.п. У них грошей достатньо щоб оформити навіть через суд фальшиві документи!