І запитує: "Кому від цього легше? Армії, військовослужбовцям, їхнім батькам, нам, які займаються забезпеченням наших вояків?"
"Просто, якщо вони будуть розкидані по всій Україні, по різних військових частинах, це унеможливить систематизацію та логістику волонтерської допомоги і посилок від батьків. Можливо для когось це буде таємницею, але 128-ма бригада весь цей час виживала лише за рахунок неї. Громада Закарпаття стала професійним тилом для своїх земляків на Сході, – пише політик на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук. –Тому, не розумію, в чому логіка таких рішень. Якщо не можете забезпечити армію усім необхідним, якщо не можете гарантувати бійцям допомогу, опіку і захист, то не заважайте тим, хто робить цю роботу всупереч, а не завдяки Міністерству оборони і Генеральному штабу".
"Пане Президенте, ми з Вами знаємо, що мобілізаційна кампанія на Закарпатті бажає бути кращою. Давайте дозволимо тим, хто йде захищати нашу державу, нести службу в 128-й гірсько-піхотній бригаді, згідно з військово-обліковою спеціальністю. Це значно покращить моральний дух мобілізованих, і дасть нам можливість більш ефективно допомагати в забезпеченні наших земляків.
Більше того, вважаю, що в кожній області місцевий бізнес має взяти шефство над тими військовими частинами, які беруть участь в обороні держави. Житомиряни – над 95-ю бригадою, бізнесмени Миколаєва – над 79-ю, Дніпропетровська – над 93-ю і т.д.. Знаю, що ця робота і так проводиться, але хаотично і безсистемно. А якщо за кожною областю чітко закріпити підшефні військові частини, впевнений, усім від цього буде лише краще", – вважає В.Балога.