Як повідомляло Закарпаття онлайн, призначене на сьогодні судове засідання за позовом прокуратури Ужгорода на звернення народного депутата Валерія Пацкана, не відбулося. Формальною причиною для перенесення слухань стала дводенна відпустка головуючого судді Сергія Рейті.
Згаданим позовом, як відомо, прокуратура за зверненням В. Пацкана, вимагає через суд скасувати містобудівну документацію кварталу в районі вулиці Стефаника (між кар’єром і об'їзною автодорогою), що тягне за собою скасування державних актів на землю для більш ніж 500 ужгородських сімей.
Як повідомив Закарпаття онлайн колишній керуючий справами виконкому Ужгородської міської ради Олександр Волосянський, котрий допомагає ужгородцям відстояти своє право на власну землю, на судове засідання, яке в підсумку так і не відбулось, завітали близько півсотні власників конкретних земельних ділянок, які стали предметом судового спору. Серед них - цілком реальні інваліди та ветерани війни, афганці, малозабезпечені городяни.
Після оголошення про перенесення судових слухань на невизначений термін, ініціативна група відправилась на прийом до в.о. прокурора Закарпаття Романа Балити. Якого, однак, на місці не виявилось: офіційно Роман Балита на той час начебто брав участь у засіданні апеляційного суду по іншій справі.
Втім, це не стало на заваді власникам земельних ділянок оформити письмове звернення до в.о. прокурора області, в якому ті просять Романа Балиту стати на бік ужгородців та ініціювати відкликання позову міською прокуратурою позову до суду на підтримку нардепа В. Пацкана. Під згаданим зверненням до в.о. прокурора області поставили підписи члени близько 25 ужгородських родин.
Тим часом, за інформацією Закарпаття онлайн з джерел у прокуратурі, наступне судове засідання у резонансній справі таки відбудеться: попередньо відомо про те, що слухання заплановані у проміжок часу з 20 до 31 грудня. Власники земельних ділянок з числа ініціативної групи готові й надалі відстоювати своє право на землю і готуються до наступного засідання.
??? 2014-12-17 / 12:39:29
Читайлик-срайлик, а хто і на яких підставах виділив у цьому місці 9 ділянок самому Пацкану?
знак питання 2014-12-17 / 12:32:59
Вав, то і ділянки Пацкана - теж на пам'ятці? Ото влип чувак! :-)
Читайлик-срайлик 2014-12-17 / 12:32:26
Добре памятаю як це питання лобіювали гобліни ледиди, акти на землю (в цьму районі) підписував Погорелов перед самим новим роком (31 грудня ввечері). А там багато руковводящих з ОДА (заступники ледиди) й не тільки. Отримали регіонали ці ділянки від Ратушняка (рішення про надання приймались на одній з останніх сесій каденції Ратушняка) за майбутнне лояльне до нього ставлення від влади регіонів. Погорелов тільки після підписання державних актів ввів мораторій на надання земель в м.Ужгород. Хронологію вище описаних подій можна прослідкувати. Удачі "УДАР".
Oleksandr Dzembas 2014-12-17 / 12:11:30
А у мене питання - те що люди мають право - факт, принайме більшість, але чому саме тут, и який кретин і чому раздавав ці землі на памятці археології? Щоб там можливо було будуватись потрібно провести повномасштабне археологичне обстеження -воно досить вартістне!. Знову питання. Хто буде платити? Ті самі афганці інваліди і т.д., чи той хто приймав такі рішення? Так, що прокуратура та і суди мають надважке завдання! Знову - підкреслюю - це наслідки повного безладдя у сфері охорони памяток історії та культури. Може нардепам, прокуратурі, як раз цим і зайнятись і знайти коріння причин? Так чи інакше ця проблема буде постійною. Памятки виявлені і в інших районах міста Ужгорода, зокрема Дравці і т.д
Да, вибачаюсь, там є ще одна цікава закономірність. Ділянки афганців, інвалідів потрапляють як раз у центр памятки. А тих " Кто тоже плачет" (владно-олігархічної та чиновницької верхівки, або их родичів та наближених ) чомусь на її околиці, або взагалі поза її межі. Тут є над чим замислитись господа панове!
прикол 2014-12-16 / 20:18:47
Особливо порадувала в списку постраждалих імя Ледіди М.М.