Останнього можливого, резервного сектору для могил вистачить на 6-8 місяців, залежно від статистики поховань.
Про необхідність створення нового кладовища говориться ще з минулого року. Тоді, 2013-го, сесія міськради ухвалила Програму організації та обслуговування кладовища в районі Міжнародного автомобільного пункту пропуску Ужгород на 2013-2016 рр. вартістю у понад 22 млн грн, з яких 6 млн грн мали бути освоєні лише впродовж першого року дії програми.
Попри застереження фахівців щодо чималих труднощів та проблем у питанні облаштування цвинтаря саме на зазначеній ділянці і прогнози дуже недобрих результатів – із фактично викиданням грошей фактично на вітер, бо ж ховати на новому цвинтарі без капітальної підготовчої роботи, яку минула влада не передбачила, неможливо – влада вустами тодішнього заступника міського голови Віталія Семаля обіцяла, що до кінця 2013 року кладовище вже запрацює. Втім, не судилось.
Так, у липні поточного року порчали розглядати варіант винесення цвинтаря за межі міста - у село Ратівці. Втім, за півроку після звернення щодо виділення у користування вільної землі, міськрада відповіді так і не отримала, повторних звернень не надсилали.
І нині, після повернення на посаду міського голови Віктора Погорєлова, влада знову говорить про облаштування кладовища поблизу кордону зі Словаччиною. Поки - просто відтягують час.
Відео - "21 канал"