До експозиції ввійшли роботи всесвітньо відомих українських фотохудожників: Дмитра Алімкіна, Миколи Величка, Вадима Докторова, Віктора Кадуріна, Володимира Нікітенка, Світлани Хвостенко, Андрія Чекановського та інших. Кожен з цих майстрів має свій неповторний стиль і художні прийоми, але цього разу їхні роботи об’єднала під одним дахом одна гостра тема, один спільний біль, одне спільне почуття відповідальності за майбутнє нашої землі. В цих роботах є все: біль, шок, трагедія і – німе запитання: „Як будемо жити далі? І чи виживемо взагалі?..”, — розповіла секретар ЗОО Партії зелених України Тамара Петьовка.
Ця виставка — результат першого етапу проведення Відкритого Всеукраїнського конкурсу "Обличчя рідної землі" (організатор - Партія Зелених України).
Подібні виставки відкриваються цими днями водночас у всіх прес-клубах України. До Закарпаття надіслали понад 50 фоторобіт серії «Деструктив». 7 переможців конкурсу будуть відряджені Партією зелених на фотопленер в одну з європейських держав, за попередньою інформацією, Німеччину. На жаль, виставка не вміщує світлин закарпатських фотографів. Зелені стверджують, що оголосили конкурс ще на початку літа. Проте закарпатці виявили зацікавлення вже по закінченню конкурсу. Роботи декількох місцевих митців будуть виставлені у рамках закарпатської виставки поза конкурсом. Партійці водночас закликають надсилати на адресу штабів фотографії екологічного змісту і надалі, адже постійно відзначають такі роботи спеціальними призами.
На минулих виборах Партія зелених у Закарпатті отримала підтримку 0,7 виборців. Подолати 3 % не розраховують цього разу, бо зізнаються, не готувалися до передчасних виборів. Голова ЗОО ПЗУ Василь Блистів прокоментував: «Ми розуміємо, що в такий швидкий термін неможливо загітувати 3 % виборців, однак ми не припиняли нашу роботу після виборів і за два роки реально змогли б подолати прохідний бар’єр». Основною своєю родзинкою зелені вважають те, що їхня партія — ідеологічна. І хоч партій схожого спрямування в Україні є не менше 10, а також багато громадських екологічних організацій, ідея об’єднати їхні зусилля не реалізувалася. Як виявилося, захисники природи в Україні «політично різношерсті», розповів В. Блистів.
Він також стверджує, що вибори-2007 для зелених — це нагода перевірити свої сили та нагадати українцям про екологічні проблеми.
Основні ідейні пропозиції Партії зелених — політична відповідальність, сталий розвиток та розбудова громадянського суспільства.