РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 797/2014-рп
Про призначення М.Коваль-Мазюти головою Ужгородської районної державної адміністрації Закарпатської області
Відповідно до статей 112 та 118 Конституції України:
Призначити КОВАЛЬ-МАЗЮТУ Марію Юріївну головою Ужгородської районної державної адміністрації Закарпатської області.
Виконуючий обов'язки Президента України,
Голова Верховної Ради України Олександр ТУРЧИНОВ
30 квітня 2014 року
РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 796/2014-рп
Про призначення А.Наливайка головою Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області
Відповідно до статей 112 та 118 Конституції України:
Призначити НАЛИВАЙКА Андрія Федоровича головою Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області.
Виконуючий обов'язки Президента України,
Голова Верховної Ради України Олександр ТУРЧИНОВ
30 квітня 2014 року
РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 795/2014-рп
Про призначення В.Пашкуляка головою Мукачівської районної державної адміністрації Закарпатської області
Відповідно до статей 112 та 118 Конституції України:
Призначити ПАШКУЛЯКА Василя Васильовича головою Мукачівської районної державної адміністрації Закарпатської області.
Виконуючий обов'язки Президента України,
Голова Верховної Ради України Олександр ТУРЧИНОВ
30 квітня 2014 року
РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 794/2014-рп
Про призначення В.Свічкаря головою Іршавської районної державної адміністрації Закарпатської області
Відповідно ДО статей 112 та 118 Конституції України:
Призначити СВІЧКАРЯ Вячеслава Сергійовича головою Іршавської районної державної адміністрації Закарпатської області.
Виконуючий обов'язки Президента України,
Голова Верховної Ради України Олександр ТУРЧИНОВ
30 квітня 2014 року
РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 793/2014-рп
Про призначення М.Попелича головою Воловецької районної державної адміністрації Закарпатської області
Відповідно до статей 112 та 118 Конституції України:
Призначити ПОПЕЛИЧА Михайла Андрійовича головою Воловецької районної державної адміністрації Закарпатської області.
Виконуючий обов'язки Президента України,
Голова Верховної Ради України Олександр ТУРЧИНОВ
30 квітня 2014 року
РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 792/2014-рп
Про призначення В.Поправки головою Великоберезнянської районної державної адміністрації Закарпатської області
Відповідно до статей 112 та 118 Конституції України:
Призначити ПОПРАВКУ Валерія Павловича головою Великоберезнянської районної державної адміністрації Закарпатської області.
Виконуючий обов'язки Президента України,
Голова Верховної Ради України Олександр ТУРЧИНОВ
30 квітня 2014 року
Копча В.Ю. 2014-05-08 / 22:40:33
Цібіку, ти не забовай хто ти і на кого робиш.
Сам гавнюк 2014-05-08 / 21:06:52
то ви пси каменцові ви де діра там і лізите ( * ****)
???? 2014-05-08 / 21:04:53
Кому як мені по хамськи ( ганьба)
до ідіота 2014-05-08 / 20:41:43
Чому голова поводився по хамськи? скоріше навпаки дуже скромно
для гавнюків 2014-05-08 / 20:35:10
Яка стара стаття а йтак вертаєтеся сюда. Тому шо правду про вас пишуть і боїтеся пси копчі і файти шоби про вас не написали ще якбільше.
для Юри Цибика 2014-05-08 / 20:32:31
Пес ти і твоя вся братія. Ти продався вже давно і немаєш гідності і совісті і достоєнства.
Придуркові шо писав останні 5 коменту 2014-05-08 / 19:21:23
Я так поняв шо то одна людина чмирь писав пес каменцов
юра цибуля 2014-05-08 / 17:50:23
Да, я права рука і опора для босса Капчоного. А Дімон покишо в шестьорках.
до цибика 2014-05-08 / 17:49:20
Юра, а ти ким хочеш стати? Яку хочеш посаду? Ти права рука Копчі чи то Діма Штефанович? Йде борьба за крісло?
Копча В.Ю. 2014-05-08 / 17:47:11
А марихуанну і первинтин,амфитамин то я толкаю.Моя бригада тим занимаєся. Давно.
до любка 2014-05-08 / 17:45:53
А в очі страшно сказати? Маєш смілость лиш писати і прятатися за компом. Сам себе принижуєш і опускаєш нижче плінтуса.
до ідіота 2014-05-08 / 17:43:33
Ти себе правильно назвав - ,,ідіот,, Нормально і по современному і без обжорства і пянки пройшло придставлення голови райадміністрації.А як по твойому має проходити? Нажертися і напитися? Ти там був псино?
Туралай 2014-05-08 / 17:40:52
Тут пишуть комернти моральні уроди і заздристники. Неудачники. Не можете самі в житті чогось добитися і шось зробити а іншим мішаєте. Сплетніки вонючі. Будете в пеклові смолу пити. Поцілуйте в гузицю Канюка і Копчу.
ідіот 2014-05-08 / 14:12:20
Представлення голови сьогодні прошла неповагою до людей.Голова поводився по хамськи ,ще не працював а вже поставився до людей як до бидла. Ганьба
Жах 2014-05-08 / 10:51:58
Праду кажете Степан Любка.Де наша мораль нема. Голова ганьба тобто жах
Степан 2014-05-08 / 08:06:07
Одні нелегалів толкають інші метамфетамін
ЛЮБКА 2014-05-08 / 07:49:34
Чорних вже тримають в кабінетах РДА,пінчій і шніцер носять їсти
хто не хто 2014-05-06 / 20:36:14
Банду геть забули хто правив районном ганьба рогача на мило каменцу на фарш шніцера до школи або в сбу шістеркрв капраля в дурдом мартиняка в дурдом все нормально буде і мало Березнян подлічити і буде хорошо. Шмаль долой.
Березнянам 2014-05-06 / 17:13:22
Хлопці перестаньте один одного об.....ти!
Робите одні і другі,якісь "двіженія" по Березному-займіться роботов,а не чешіть язиками як баби базарні!
Уже є Поправка В. призначений най робить,вун Вам за тиждень і за місяць район не пудойме!
І од Ваших "кудкодактань" нич не зробиться!
Файтові,Каменцові,яка уже різниця всерівно всі бандіти просто най шось роблять,а не стоять серед Березного цілий день "красавци"і командувуть кому як жити!
самооборона 2014-05-06 / 16:44:15
цибуля, ігнатенку ви два придурки, та шо ту єден другому плачєтеся? пойте до нас межи люди, чого не йдете? ви два шизофреніки,беріть файту з копчом і на мітинг!задовбалисьте вже всіх! і не розписуйтеся за березнян, вам вже казали-маєте підтримку вуйдіть покажіться!але вас 2-3 шизіка, нич не можете лем обсерати всіх кругом себе!люмпени