На порядку денному стояло багато важливих питань. Зокрема, про обрання за квотою з’їзду адвокатів трьох членів Вищої ради юстиції України, доповідь голови НААУ, РАУ Лідії Ізовітової, доповідь в.о. голови ВКДКА Олега Беляєва, доповідь голови ВРКА Ольги Дмитрієвої та обговорення питання про зміни до Закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» і інші питання, що стосуються адвокатської діяльності, інше.
Коротко про роботу з’їзду і те, що відбувалось на ньому. Після відкриття з’їзду Лідією Ізовітовою постало питання про обрання головуючого на з’їзді. Від імені закарпатської делегації Олексієм Фазекошем було внесено пропозицію обрати головуючим на з’їзді Олега Купрієнка, голову чернігівської Ради адвокатів. Як альтернатива була внесена кандидатура Алли Єзерської. Після двох невдалих спроб встановити достеменно результати голосування, Олексій Фазекош вносить пропозицію провести поіменне голосування. За його результатами переважною більшістю голосів головуючим на з’їзді обирають Олега Купрієнка. Він приступає до роботи і робить спробу поставити на голосування питання про затвердження порядку денного. В цей момент до сцени підбігають близько двох десятків адвокатів, переважно з м. Києва, які вчиняють штовханину і в такий спосіб намагаються зірвати роботу з’їзду. Декілька делегатів, що піднялися на сцену на захист головуючого Олега Купрієнка, закликали обраних делегатів з’їзду захистити головуючого на ньому. На заклик піднялися закарпатські делегати і між ними та тими, хто намагався зірвати роботу з’їзду, відбулася, назвемо речі своїми іменами, бійка. Після цього головуючий був захищений, дебошири, що намагались зірвати роботу з’їзду, відступили від сцени і з’їзд продовжив свою роботу. Можна сказати, що завдяки активній позиції закарпатській делегації спроба зірвати роботу з’їзду адвокатів України не вдалася. Ці спроби і надалі продовжувались, хоча в багато чому носили комічний характер. Так наприклад Алла Єзерська попросила поставити на голосування питання про перерву в роботі з’їзду у зв’язку з тим, що частина делегатів знаходиться у нетверезому стані, а тому можливо в подальшому ставити питання про його нелегітимність, оскільки рішення прийняті на ньому голосувалися в нетверезому стані. Зрозуміло, що ця та інші подібного роду кумедні спроби зірвати з’їзд не пройшли і він продовжив свою роботу. На з’їзді було обрано трьох членів Вищої ради юстиції України. Закарпатська делегація через делегата Олексія Фазекоша висунула кандидатуру Олексія Резнікова, були висунуті й інші кандидатури. У відповідності до рішення лічильної комісії з’їзду на посади членів ВРЮ обрано адвокатів Олексія Резнікова та Павла Гречковського, а також суддю Господарського суду м. Києва Сергія Балаца. В подальшому було розглянуто і інші важливі питання, що стосуються діяльності системи адвокатури України, серед яких проект змін у Закон «Про адвокатуру і адвокатську діяльність» . Було дообрано членів Вищої Ревізійної комісії адвокатури. До складу ВРКА серед інших було дообрано закарпатського адвоката Василя Райка. Делегати від Закарпаття також поставили питання розглянути питання про дострокове припинення повноважень Олександра Башука як члена ВРКА. Всі інші питання порядку денного теж були проголосовані, а все необхідне було затверджено.
З’їзд відбувся незважаючи на спроби його зриву. Здоровий глузд переміг. Надалі адвокатуру України чекає повсякденна та кропітка робота по захисту законних прав і інтересів громадян України та наближенню правової системи нашої Держави до Європейських правових стандартів.
Прес-служба органів адвокатського самоврядування Закарпаття