Іван Шіц, генеральний директор ФК «Закарпаття»: «Яким вимогам може відповідати це поле? о ньому вже небезпечно ходити. Тобто, основна мета підготовки футбольного поля, щоб футболіст, який на ньому грає, не отримав травму, щоб не нашкодило його здоров’ю».
Проблема ужгородських футбольних полів - у відсутності коштів на їх утримання. Стадіон «Авангард» - спільна власність міста й області. Фінансування мерії – 300 тисяч на рік. Цього вистачає лише на зарплату працівникам й комунпослуги. Обласна ж влада не виділяє жодної копійки, - скаржаться в міськвиконкомі. І хоча Закарпатська рада затвердила програму розвитку спорту, за якою стадіон щороку мав би отримувати півмільйона гривень, кошти залишаються тільки на папері.
Ярослав Свида, в.о. начальника управління у справах молоді та спорту Закарпатської ОДА: «Маємо схвалено громадою, самим найвищим рівнем обласного, то далі потрібно реалізовувати це у практичних заходах, у практичному фінансуванні. Ось на цьому рівні і є проблема. Тому що у бюджеті конкретного року таких коштів не передбачається».
У ФК «Закарпаття» кажуть: готові самотужки відновити поля, за умови їх довготривалої оренди. Однак у мерії з таким варіантом не погоджуються.
Олег Муртазін, начальник управління молоді і спорту м. Ужгород: «Це є спортивна споруда, яка виконує замовлення не тільки футбольного ґатунку, але й всіх інших видів спорту. Великі змагання обласного, часто-густо міжнародного значення, міського значення проходять із легкої атлетики».
Додаткових коштів у міському бюджеті на реконструкцію полів немає. Тим часом гравці ФК «Закарпаття» змушені їздити тренуватися аж до Мукачева.
Марина Коваль, Володимир Турський, Юрій Ковальов, Закарпаття, НТН
17 серпня 2007р.
Теги: