Символічно, що в першу п’ятницю Великого Посту на панахиді та освяченні меморіальної дошки з вірниками були присутні настоятель Свято-Миколаївської Церкви УПЦ МП о.Михаїл Церкуник та священнослужителі української греко-католицької церкви на чолі з деканом о.Йосипом Штогрином. Адже сьогодні, як ніколи, ми повинні бути єдині, бо за словами апостола Павла, «як є тільки один Бог, так є тільки одна віра, є тільки одне хрещення».
Після панахиди о.Михаїл виголосив проповідь про пам'ять за невинно убієнними героями. Наголосив, що в наш час всі ми гонимося за матеріальними благами та комфортом, й при цьому нехтуємо духовним життям, а люди померли, віддали найцінніше — своє життя, за наше майбутнє і нашу свободу. Їх треба знати в обличчя і пам'ятати, бо герої не вмирають.
Після проповіді слово взяв Віталій Бенчак, голова Тячівської районної Народної Ради. Відзначив, що напередодні 200-річного ювілею українського пророка Тараса Григоровича Шевченка, всі ми повинні добре усвідомити слова Кобзаря: «Борітеся — поборете! Вам Бог помагає». Адже саме з цими словами революціонери стояли до останнього на барикадах, зокрема, перший мученик Небесної сотні – великий українець вірменського походження — Сергій Нігоян, якого було вбито 22 січня 2014 р., в день державного свята — Дня Соборності України.
Після цього Віталій назвав інших героїв Небесної сотні, яких було перших вбито та закатовано за нашу свободу та соборність в січні 2014 року — Михайло Жизневський, Юрій Вербицький, Роман Сеник. При цьому вже наразі число вбитих становить більше сотні, більше трьох сотень героїв зникли безвісти та тисячі – поранені. Отож, число героїв Небесної сотні, як це не жахливо не звучить, буде тільки зростати. Царство небесне та вічна пам'ять героям!
Далі священнослужителі української греко-католицької церкви на чолі з деканом о. Йосипом Штогрином освятили меморіальну дошку на честь героїв Небесної сотні. Далі слово взяв о.Йосип, який говорив про вкрай актуальну тему єднання та відповідальності – найперше, перед Богом та Україною. Адже саме цей громадський святий обов’язок – допомогти пораненому побратиму – вів революціонерів під кулі з дерев'яними щитами. Смерть не спиняла їх, бо їхня ціль була набагато сильнішою за смерть.
Варто зазначити, що під час проведення цього поминального заходу було зібрано пожертвувань на допомогу сім’ям загиблих героїв в сумі 1237 грн. Кошти були перераховані на єдиний благодійний фонд у межах загальноукраїнської програми підтримки сімей загиблих героїв Небесної сотні на 5-му каналі, повідомили у прес-службі Тячівської районної Народної Ради.