Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської освіти УжНУ висловив недовіру ректору Ващуку (ДОКУМЕНТ)

Колектив Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської освіти Ужгородського національного університету висловив недовіру ректору Фектору Ващуку.

Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської освіти УжНУ висловив недовіру ректору Ващуку (ДОКУМЕНТ)

Раніше Закарпаття онлайн публікувало рішення з цього приводу фізичного і біологічного факультетів УжНУ. Тієї ж думки дотримуються і юридичний факультет та профспілка УжНУ.

27 лютого 2014р.

Теги: Ващук, недовіра

Коментарі

Віра 28.02.2014 / 22:55:42
згідна. люди, котрі вже були при владі і так себе скомпрометували як Чопей, не повинні займати керівні посади! Слава Україні!

Викладач фпо 28.02.2014 / 18:53:09
Люстрація! Не дати Чопею повернутися до кормушки на яку перетворив факультет! Тільки нових керівників!

нортаріус 28.02.2014 / 10:46:57
Висунуту недовіру неможна вважати легітимною (принаймні те, що опубліковано на сторінці), тому що її не обгрунтовано. Ескулап каже чистісіньку правду, на нари Рогача, і не ображайте, пане Ескулапе, скотину, вона приносить користь і має хоч якийсь інтелект))

Прикро 28.02.2014 / 09:39:48
Форуми та коментарі, безперечно, річ гарна, але є і мінуси - кожен ображений життям може перемити кісточки будь-якій поважній людині...

Валера 28.02.2014 / 08:54:41
А чи не рветься Чопей, через свого зятя Чубірку (знову ж таки не без відома та сприяння Балог) на ректорське крісло?

ескулап 28.02.2014 / 02:47:17
Невже скотинка Рогач також підписав? Його ващук поставив "смотрящим" для збору хабарів.Це гівно розвалило факультет. Розберемося ще з його липовими дисертаціями. Бувший член СДПУ(о), потім ЄЦ, потім ПР. Хабарниу вищого розряду і екс-заступник одіозного різака...
Люстрацію рогачу та кримінальне провадження. На нари!!!

унгвар 27.02.2014 / 23:50:00
Тяжко тепер лизнути, а може шось не так станеться...Медики і ФПО мають де гроші заробляти. Тому їм не потрібна страхова медицина, "роботи" хватає, а лизнути треба!Чопею доста Ради по захисту, доста, ФПО не медфак!!!

Оксана 27.02.2014 / 22:32:45
Погоджуюся з НІКА, так він створив цей факультет. але це не дає йому права перетворювати освіту на профанацію, бо це не бурса, а ВНЗ, та й другу освіту все-таки люди здобувають.

НІКА 27.02.2014 / 22:20:46
Чопей створив факультет післядипломної освіти. І там було все благополучно. І треба ж було Ващукові усе зіпсувати, поміняти інтелігента на партбюрократа.
Підтримую колектив ІПОДП за сміливість і рішучість.

Чопей 27.02.2014 / 22:11:58
Я хочу видавати всім дипломи просто так, реорганізація погано вплинула на моє благополуччя, благополуччя усіх колег, підписаних нижче. Поверніть мені засоби для існування, прошу вас!

НОВИНИ: Політика

19:25
орбан збирає підписи проти "воєнного плану Брюсселя" щодо підтримки України
11:15
В Ужгороді згоріла Tesla Model 3 Фото новина
18:05
/ 8
На «Авангарді» відбулися змагання силовиків Закарпаття Фото новина
20:38
Україна звернеться до європейських регуляторів через блокування українських, зокрема закарпатських, ЗМІ в угорщині
10:30
В МЗС відреагували на заборону Угорщиною низки українських, зокрема закарпатських, медіа
23:46
Україна виконала своє "домашнє завдання" щодо нацменшин - єврокомісарка
17:57
/ 8
Після путінської росії "Закарпаття онлайн" заборонили в орбанівській угорщині
17:30
На війні з рф поліг військовий Андрій Телінгер із Доробратова Фото новина
00:13
/ 1
У Тур'їх Реметах на Ужгородщині у п'ятницю планують таємно і швидко вирішити два земельні питання для "Вітропарків"
23:00
Суд у Воловці ще на 2 місяці відсторонив від посади голову Жденіївської селищної ради Култана, затриманого на хабарі у 100 000 грн
07:54
Зелена енергетика чи зелена брехня? Хто і чому нищить Карпати під виглядом євроінтеграції
11:47
/ 5
Юліан Тамаш: "Я давно змирився з тим, що руснаків не буде..."
10:16
/ 1
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Владиславом Мельником Фото новина
14:25
Контрабандна схема на Закарпатті обійдеться водію у втрату авто й штраф Фото новина
12:17
В Ужгороді зупинили водія без прав і під наркотиками Фото новина
11:57
/ 3
В Ужгороді викрили схему розкрадання коштів на ремонті поліклініки для ВПО Фото новина
02:22
Сенатор Грем пригрозив угорщині та Словаччині через купівлю нафти у рф
16:06
На Хустщині водолази дістали з озера тіло потопельника
13:39
ВККС визначить, чи працюватиме в апеляційному суді виправдовувачка чиновника-хабарника та ґвалтівників неповнолітньої дівчинки воловецька суддя Софілканич
15:12
Закарпатська поліцейська здобула місце у десятці кращих на екстремальних перегонах Spartan Фото новина
14:35
/ 1
На Закарпатті керівник профспілки розтратив понад 2 млн грн Фото новина
12:54
На Закарпатті заблокували кілька схем переправлення ухилянтів до ЄС Фото новина
14:17
Поблизу Нижніх Воріт легковик злетів з дороги та опинився на даху Фото новина
08:07
/ 2
Мешканці Калин на Тячівщині висловили недовіру депутатам та голові Дубівської громади Каганцю через "лобіювання" мініГЕС Відео новина
18:02
/ 5
Зеленський на Закарпатті обговорив із прем’єром Словаччини фіцо безпеку, енергетику та євроінтеграцію України Фото новина