Мішо 2014-02-23 / 22:00:51
У Сваляві на сесії райради замість відставки голві РДА-регіоналу
Дрогобецькому гойкали молодець!!! Позорище для Свалявців!!!!
Працівниця 2014-02-23 / 20:39:44
Люстрацію Шетелі , яка незаконно з допомогою Ледиди стала директором коледху культури. Просимо врахувати думку колективу , який вона зацькувала при допомозі покидьків Ледиди -Качура і Глеби. Геть самозванку ! Геть паразитів !!!!
третя з права 2014-02-23 / 20:03:48
Щиро вірю, що небесна сотня віддала душу не за те щоб Юля всілася в царський трон.... такого фіналу я не переживу...
Вуйко Славко 2014-02-23 / 19:13:59
Луценко на Майдані 22.02.2014
http://www.youtube.com/watch?v=nPZ5Rh7d1WA&feature=c4-overview&list=UU3dGv7G8ofspQ_ThkFMy_kg
Юрко 2014-02-23 / 17:52:36
А за які "заслуги" 25-річна сусідка Ледиди очолила коледж і наскільки мені відомо під його "дахом" дуже зухвало себе поводила з досвічченими працівниками Гнати всіх його ставленників,бо вони замарані хабарамі і далі продовжують це ж саме Коледж культури заслуговує на краще
Влад 2014-02-23 / 16:34:00
Кожного притягнути до кримінальної відповідальності! Від голови сільради і вище. Хай кожен пояснить звідки в нього кошти на житло, машини,коштовності...Якщо ні - на нари!!!
Олена 2014-02-23 / 16:30:10
Я прийшла, щоб вшанувати пам’ять небесної сотні, а замість цього почула знову балачки і пафосні розмови.
Не за те загинули герої.
Поставивши свічку я пішла геть.
Українець 2014-02-23 / 16:09:32
Мені соромно за свій край.
Коли на початку лютого просили людей прийти до ОДА на 9 годину, то нас було біля сотні чоловік, а мусорів було біля 500 дарабіа. Я такої ганьби не забуду. В той день вдалось вдалось 51 голосон проголосити владу народу.
А сьогодні....
Замість того, щоб провести панахиду за загиблими Патріотами, Героями України на площі розвели балаган і демагогію.
Ми з дружиною залишили цей захід.
Ганьба Вам.
Героям Слава!
Вічна пам'ять Небесній Сотні!
Ніксон 2014-02-23 / 12:25:51
Свобода, Правий сектор і Самооборона, бо продажним депутатам нема віри!
Іванка 2014-02-23 / 11:27:14
Хай пояснять за що набудували такі маєтки (Наприклад начальниця освіти Міжгірського району) Не поснять то най пишуть заяву на поселення в камері СІЗО.
Закарпатець 2014-02-23 / 10:39:48
Мають повернути награбоване від ЗЛОДІЯ ГОЛОВИ СІЛЬРАДИ до ГУБЕРНАТОРА. Всі сподівання на "Правий сектор" і Самооборону.
СТЬОПА 2014-02-23 / 09:49:41
Головне - заставити банду вернути накрадене. Як ні - відібрати.
Ніксон 2014-02-23 / 08:44:01
Чесних інтелігентних і бідних даколи, але то не хиба!
Украънець 2014-02-23 / 07:38:32
Тепер треба підшуковувати порядних висококомпетентних людей,які ніколи не рвалися до влади, а чесно працювали, і просити, молити їх брати участь в керуванні державою.