Ужгородській міліції дали вказівку ліквідувати Майдан на площі Народній в Ужгороді (ФОТО)

Ужгородська міліція готує силову "зачистку" Майдану на площі Народній в Ужгороді. Таку інформацію з джерел у правоохороних органах отримали вчора організатори Майдану.

Ужгородській міліції дали вказівку ліквідувати Майдан на площі Народній в Ужгороді (ФОТО)

Надвечір відбулися певні рухи, які підтверджують реалізацію такого сценарію: міліція перегородила заїзди на площу і перешкоджала завезенню на неї мішків з тирсою, що мали замінити на барикадах мішки зі снігом, що тане.

Сьогодні зранку ситуація продовжилася: міліцейські авто блокують заїзд на площу. Заступник начальника Ужгородського міськвідділу міліції - начальник відділу громадської безпеки в Ужгороді  Вячеслав Григор’єв особисто вимагав від захисників Майдану припинити заміну мішків на барикадах.

Цим подіям передувала інформаційна атака ЗМІ, що належать Партії регіонів та екс-меру Ужгорода С.Ратушняку, в яких шлося про те, що Майдан на Народній перетворюється на смітник, що абсолютно не відповідає дійсності.

Не варто сумніватися, що силові дії міліції на ужгородському Майдані викличуть нову хвилю спротиву в Ужгороді.

12 лютого 2014р.

Теги: Майдан

Коментарі

Vika 2014-02-19 / 18:08:13
если менты или беркут начнут зачищать улицы, пусть те кто вернутся домой найдут мертвыми и заживо сгоревшими или сгнившими тела своих семей!!!!! за справедливость!

БАМчик 2014-02-13 / 14:51:29
якщо ригам щось сподобається -забирають .приклад Захарченка...

БАМчик 2014-02-13 / 14:45:36
погоджуюсь з вами
др.Мальтус .хотів відповісти та ви мене опередили.

Др. Мальтус 2014-02-13 / 14:05:20
"Складається враження, що ваше завдання всіляко дискредитувати Балог" - чиє завдання, від кого?
Балоги - це креатура епохи Кучмізму, зі шляхом від СДПУ(о) до "широк" в облраді з "регіоналами". Так, в нас, на щастя, не Донбас і не Харків, але й ніяк не вільна від кучмізму-регіоналізму територія. Маємо свій специфічний варіянт, в якому квазі-опозиція, контрольована Балогами, постійно "вирішує питання" з удаванами ворогами-регіоналами.

І в чому тоді роль нової революції? Залишити статус-кво, аби всі породження епохи Кучми-Януковича залишилися при своїх, змінивши лише партійність?

др Мальтусу 2014-02-13 / 11:33:16
Складається враження, що ваше завдання всіляко дискредитувати Балог. Невже не розумієте, що якби не Балоги, то на Закарпатті уже давно був би Донбас?! Бо Удар чи Свобода, чи навіть Батьківщина є силою й авторитетом у краї? Спрямуйте свої ядучі стріли на тих, хто зараз примазався до євромайданівських подій і збирає до купи прислужників влади і запроданців, видаючи себе за "активних борців" з режимом.

Житель міста 2014-02-12 / 23:23:05
Правильно роблять! Ужгородці та вся Закарпатська область, як це прийнято НЕ любить діючу владу, АЛЕ ще більше люди нелюблять "подхалімів" які на крилах революцій стають народними депутатами!!! Люди НЕ люблять владу в цілому, а це вибачте і більшовики і опозиція і скромна особистість під охороною. Давайте будемо реалістами! Хто нам зробить краще життя як не ми самі??? Янукович - ні, він людина яка з нікого стала кимось, за що йому честь і хвала, але травма дитинства змушу таих людей робити все для того щоб їхні діти мали все, у даному випадку це всі великі підприємства України. Бз перебільшень...
Юлія??? Вибачте але хто натравлював народ і міліцію один проти одного в 2004? Згадуймо шановні згадуймо! А кого на місце посадили на Шустер Лайв??? Котрий великий стратег закрив рота після того як йому нагадали пор масову покупку посадових місць після програшу на виборах??? Так вот люди добрі! У нас не одна проблема, їх у нас як мінімум 450! А молотити один одного це справа червоно-чорних екстремістів засновником якого є ніхто інший як славнозвісний пан Тягнибок... Я аплодую цим людям стоячи, без пафоса й лукавості! Це генії які керують тупим стадом і при цьому кожен з их герой... Слава Україні!!!

БАМчик 2014-02-12 / 21:25:24
згоден з 0.Д. розганяй не розганяй настрій тих хто вийшов не зміниш.

Vendetta 2014-02-12 / 20:21:19
Узагалі потрібно ліквідувати призначенців у областях як посаду. Це непотрібний формат "смотрящих" в Україні, який себе не виправдовує! Є Ради і досить. Тим більше, що вони "смотрящі" собі в кишеню... Просто ці Ради слід зробити якнайбільше підконтрольними й підзвітними громаді. Порушив депутат угоду з громадою - відразу у статус Б.У. і криміналку... А на його місце іншого знайдем!

Тирса 2014-02-12 / 19:17:01
Майдане, докорінна зміна влади можлива тільки шляхом виборів. ОДА, на жаль, формується шляхом призначень. Призначати посадовця на місце Ледиди буде чинний президент, тобто ВФЯ. Що на що міняємо?

Щедей 2014-02-12 / 16:50:17
Для заборони потрiбно рiшення. Ледиди. та суду .

майдан 2014-02-12 / 15:35:29


Майдан на площі Народній разом з київським Майданом і майданами всієї України вимагає докорінної зміни влади.


Тирса 2014-02-12 / 15:13:32
А чого власне вимагає Майдан на Народній і від кого? Зміни одного голови ОДА члена ПР на іншого члена? Чи ви думаєте, що ВФЯ призначить головою Закарпаття представника від Свободи?

ужгород 2014-02-12 / 15:12:55
Нормальна ідея - може най би і завезли мішки з гівном. Партії вбивць такі і підходили б...

Жека 2014-02-12 / 14:55:33
Може ще мішки з гівном завезете? Охреніти мош від вас.

Garibaldi 2014-02-12 / 14:36:06
Україна вже два місяці не така як була......це вже не ті люди,які будуть дивитися,плакать і мовчать....Т.Шевченко......"бездєніжне раболепство" ушло в минуле............за невиконані обовязки,прийдуть і обовязково запитають.....за викрадені Державні фінанси на піку...кожного...на примінину силу, прийде Народний требунал............і навіть на іншому світі покою їм не буде......дух Майдану непереможний......Слава Україні!!!

СТЬОПА 2014-02-12 / 14:06:40
Можливо просто охороняють повстанців від ПР?

ЗвіздЄЦ ПР 2014-02-12 / 13:34:31
Говорю це, не маючи особливих симпатій до І.Балоги

ЗвіздЄЦ ПР 2014-02-12 / 13:23:42


Др.Мальтус, досить експлуатувати фальшиву тему, та ще й з чужої подачі. На сесії Іван Балога говорив не про бомжів, а про жебрака-закарпатця (на контрасті з панами з влади). А ви всього лиш вторите регіональним і ратушняківськими ЗМІ, які, викрививши, відексплуатували цю тему.


Українець 2014-02-12 / 13:23:07
Ой владі краще б не робити цього.

GSHOCKKK 2014-02-12 / 13:19:43
дивлячись який Сан Санич)

НОВИНИ: Політика

00:49
/ 3
Московська пропаганда на Закарпатті на початках Чехословацької республіки
15:19
/ 26
Кабмін погодив призначення Тараса Гайдука на посаду голови Ужгородської РДА
14:01
/ 36
Зеленський підписав указ про призначення Шандора послом в угорщині
02:49
/ 13
Хто пиляє Закарпаття? Коштовна земля "по дружбі" з очільником ОВА – Bihus.info
14:30
/ 26
Ужгородський любитель "русского міра" уник реального покарання за наполегливу пропаганду комунізму та проросійські публікації
22:32
/ 12
Кабмін погодив призначення Василя Іванча першим заступником голови Закарпатської ОВА
18:28
/ 51
На пресконференції в ІА "Інтерфакс-Україна" розповіли про "зловживання високопосадовців" та "масштабну схему розкрадання земель на Закарпатті"
17:48
/ 9
(Не)корумпованого рахівського суддю Тулика звільнять через громадянство Румунії
22:07
/ 3
Московськоправославному блогеру з Хустщини присудили штраф за розпалювання релігійної ворожнечі
21:01
/ 12
Зеленський призначив головою Закарпатської ОВА Мирослава Білецького
19:47
/ 2
Зеленський на Закарпатті повідомив, що Україна і угорщина готують двосторонній документ
18:44
/ 9
Зеленський в Ужгороді зустрівся з представниками бізнесу
17:47
Уродженку рф, що мешкає у Сваляві, судитимуть за підтримку путіна, росії і окупації
15:02
/ 68
У Закарпатській обласній прокуратурі виявили щонайменше 13 "юних" пенсіонерів (СПИСОК)
19:47
/ 8
У затриманої на організації "ухилянтської" схеми ректорки Несух виявили російські символіку, диплом і подяку, а також угорське посвідчення особи
11:45
/ 1
Прем’єри України і Словаччини зустрічаються під Ужгородом після заяв фіцо щодо НАТО
17:15
/ 6
На позачерговій сесії Оноківської сільради депутати достроково припинили повноваження сільської голови Марії Коваль (ОФІЦІЙНО)
22:51
/ 3
Депутата-"слугу" Рахівської міськради Пруцкова затримали за організацію переправлення "ухилянтів" через кордон
21:20
/ 7
У четвер облрада планує втаємничено, через "приватну" реставрацію, забрати у волонтерів "пам'яткову" будівлю в Берегові і, ймовірно, передати під контроль Угорщини
16:32
/ 7
Поліція й СБУ прийшли з обшуками до псевдоактивіста Стахіва, що з Павловим з "Доста" кошмарив Закарпаття під час ковіду
20:50
/ 23
В Ужгороді "кримінальний" депутат від ОПЗЖ Маєрчик за підтримки колег і правоохоронців легалізовує крадіжку в громади землі на пл. Петефі
16:10
/ 6
Справу ужгородського депутата Горвата, затриманого на вимаганні хабарів за відстрочку від мобілізації, передали до суду
17:56
На Берегівщині черговій прихильниці рф, путіна і "русского міра" оголосили про підозру