"Дитину ніхто не кусав, ЗМІ пишуть, що інцидент стався на уроці, насправді це була перерва. Мама мені клялася, що не кусала дівчинку. Вона мені сама сказала: "Я її просто за руку взяла, потім вибачилася". Зараз мені дуже прикро за мою маму, вона на нас з братом руку ніколи в житті не піднімала", - розповідає дочка Ганни Алмашій .
Також Наталія Ващенко розповіла, що батьки дівчинки вже забрали заяву і навіть вибачалися перед вчителькою.
"Батьки цієї дівчинки - Віки - вчора дзвонили, вибачалися, заяву вони забрали, але ж вже пізно. Адже ще вчора їй сказали, що вона не доведе свою правоту, сказали, щоб вона вибачилася, їй більше нічого не залишалося робити", - каже Наталія Ващенко.
Наталія Ващенко каже, що її матір довели до нервового зриву.
"Мама спілкуватися ні з ким не хоче , її довели до нервового зриву. По телевізору, коли показували сюжет, вирізали майже всі слова моєї мами. Насправді, батьки інших учнів, випускники моєї мами, всі підтримують, намагаються допомогти, ніхто не вірить, в те, що вона покусала дівчинку", - сказала дочка Ганни Алмашій .
За словами Наталії Ващенко, її мати сьогодні вийшла на роботу.
"Мама сьогодні вже пішла на роботу. Я не можу зрозуміти, з чого батьки дівчинки взяли, що мама вкусила цю ученицю, не можу зрозуміти, чому роздули такий скандал", - говорить вона.
Нагадаємо, вчительку із Закарпаття Ганну Алмашій звинувачують у тому, що вона вкусила дитину, коли дівчинка здала недописаний диктант. Батьки укушеної Віки Л. звернулися до міліції і провели судмедекспертизу, кажуть, що інцидент не перший: у минулому навчальному році вчителька сколола Віці долоню кульковою ручкою.
Богдан 2013-11-19 / 06:46:24
Най пса за *** укусит,марга дурна.
йончі бачі 2013-11-17 / 16:46:39
Професори не веніть сімю і дитину якщо вчителька не нормальна нехай лікується а не дітей кусати якщо має приступи нехай дурепа головою в стіну бється
Микола 2013-11-15 / 21:18:30
Судячи з відео матеріалів на сайтах і в новинах, вчителька по ходу нормальна і адекватна жінка, а от дитина з батьками щось недоговорюють. Ну може (теоретично) вчителька накричати, за волосся смикнути, чи, крайній випадок легко якось вдарити, але не вкусити..... То скорше якісь особисті розборки з вчителькою, вирішили її так підставити і помститися... А журналюги роздувають з мухи слона.
катя 2013-11-15 / 08:42:15
Добавлю-не говорю, за всех учителей. Есть учителя по призванию и такого себе не позволяют. А в последнее время только и слышишь про подобные случаи. Причем, страшно, что творится такое в начальной школе! Помню свою первую учительницу, она как мама заботилась о каждом ученике, независимо от успехов в учебе.
катя 2013-11-15 / 08:35:44
Учителя озверели, пускай кусают и бьют дома своих детей. Такой маленький ребенок еще не может так врать. Слишком уж грандиозная ложь и в таком возрасте ребенку это не под силу.
Кенія 2013-11-15 / 08:34:31
Прямо таки "свята" та вчителька з усіх попередніх коментарів... Їй потрібно лікуватися,а не вчити,тим паче,якщо вона дозволяє кидатися на всоїх вихованців!!!Жах просто й усе!!!
Кенія 2013-11-15 / 08:30:40
Шановні пані Каріна Марина,діти в такому віці брехати не будуть,так що ви,пані Марина напевно така сама вчителька як і ця,тому і стараєтесь виправдати її.
міжгіря 2013-11-14 / 21:23:42
Ця вчителька як і багато інших точно голосувала за Януковича та ПРдурків, бо одного дня на телекамеру говорить що вна дійсно укусила дитину, а потім її родичі відмовляються від її слів. Дебіли і все. Короче який електорат, такий президент і правляча партія, тобто це уроди скажені, яких треба гнати втришиї або розстрілювати як скажених кусючих псів, щоб не кусали у школі дітей. У нас такимиПРдурками є Щурі
Віт 2013-11-14 / 19:10:15
Як ваших дітей покусають то теж так заспіваєте... І у вас щось з "клавою", напевно)) Якщо ви за допомогою надрядкових символів планували привернути увагу до свого коменту з численними помилками то це принаймі не розумно)) Ви такий же вчитель, мабуть, як я піп...
Марина 2013-11-14 / 17:58:44
ПІДТРИМУЮ ТЕБЕ КАРІНА І НЕ ВИННОГО ПЕДАГОГА!
Я ВЧИТЕЛЬ,МЕНІ ДУЖЕ ПРИКРО ЩО ВЧИТЕЛЬ НЕ МАЄ ЗАХИСТУ ВІД ДЕРЖАВИ.ЙОГО МОЖНА ОЧОРНИТИ , ПРИНИЗИТИ,ЗАГРАТИ ДАЛЕКО, А УЧНІ ЗАВЖДИ "ПРАВІ", ЗА БУДЬ ЯКИХ ОБСТАВИН.
ЯК КАЖЕ НАРОДНА МУДРІСТЬ "ЩО НЕ ВБИВАЄ НАС, ТЕ РОБИТЬ НАС СИЛЬНІШИМИ". Я БАЖАЮ ГННІ СИЛИ І ТЕРПІННЯ.
ШАНОВНІ УЧНІ,БУТЬТЕ ВИХОВАНИМИ,ПОВАЖАЙТЕ СВОЇХ ВЧИТЕЛІВ.
БАТЬКИ ВИХОВУЙТЕ СВОЇХ ЛЮДЬМИ,А НЕ ЕГОЇСТАМИ, БРЕХУНАМИ.
Каріна 2013-11-14 / 17:05:49
Вчителька нічого не винна,це адекватна і розумна жінка,яка виховала доньку і сина. Вона є моєю першою вчителькою і я дякую їй за те,що так багато зробила для мене,адже якщо б не вона,то ці знання,які я маю зараз я б не отримала. Якщо говорити,що вчителька неадекватна,то що тоді за батьків дівчинки казати? Вони здійняли такий бунт,немов вона знущалася з неї всі ці роки навчання.Знаючи цю жінку,я з впевненістю можу сказати,що вона є хорошою людиною, розумним фахівцем,і за 32 роки роботи в школі з нею НІКОЛИ не було таких інцидентів. БРЕХНЯ це все,що інцидент не перший. А про запропоновані батькам гроші директором нашої школи я взагалі мовчу,тому що це вже лише зайві плітки. За допомогою нашої директорки і вчителям наша БАРБІВСЬКА школа ввійшла в десятку найкращий шкіл Закарпаття.
Ніка 2013-11-14 / 14:54:50
То била указкою, то колола ручкою... Батьки якісь непослідовні.
Дивно, навіщо вибачалася вчителька, якщо не вважає себе винною?
Сам чорт лабу вломить.