Перехрестя заблокували з обох сторін тому, наразі, не можна не в’їхати, не виїхати. Винятки робляться тільки для швидкої та пожежної.
Дорогу перегородили не тільки легковиками, але й автобусами та тракторами.
На авто протестуючих розміщено плакати з написами «Іршавчанам якісні дороги!, «Зробіть дороги, дайте можливість жити!» та інші.
Від влади до селян прийшов очільник Іршавського райвідділу міліції Микола Куриця з 10 міліціонерами та інспекторами ДАІ. Він заявив, що цей мітинг несанкціонований і люди мають розійтися. У відповідь учасники акції повідомили, що протестують, зокрема, і проти міліцейської держави, яка розганяє мирні мітинги.
Зрештою, близько 12-ї години, пішовши назустріч запевненням чиновників, селяни ухвалили компромісне рішення: акцію вважати попереджувальною, а владі дати один тиждень для початку ремонтних робіт. Якщо обіцянки виконано не буде, акція, що поновиться наступної п’ятниці, 18 жовтня, буде значно радикальнішою.
Закарпаття онлайн Фото: Василь Бісьмак і СЗГ УМВС України в Закарпатській області
ВАСИЛЬ БІСЬМАК 2013-10-14 / 17:12:55
ПОЧИНАЙТЕ РОБИТИ ДОРОГУ -- АБО МИ ЗНОВ БУДЕМ ПЕРЕКРИВАТИ НАПРЯМКИ НА ВСІ СТОРОНИ ЧЕРЕЗ НАШЕ СЕЛО.ОБІЦЯЛИ ЗМІНИ ДО ПЯТНИЦІ 18.10.2013 .ЯКЩО НІ МИ КОЖЕН БЕРЕМ З СОБОЮ ТОРМОЗОК І ВИХОДИМ НА ВУЛИЦЮ (СТОЯТИ БУДЕМ ОДНУ - ДВІ - ТРИ ДОБИ ) СКІЛЬКИ ТРЕБА БУДЕ СТІЛЬКИ І БУДЕМ СТОЯТИ. ЦІКАВО А КОЛИ ПОЧНУТЬ РОБОТУ ??? 13.10. ЙШОВ МАЙЖЕ ЦІЛИЙ ДЕНЬ ДОЩ- ВСІ ЯМИ - ( КРАТЕРИ ) НАПОВНЕНІ ВОДОЮ.
... 2013-10-14 / 14:11:10
Балога заставив всіх сільських голів свого округу попідписували якісь договора, де проведена робота?
ужгородець-довжанин 2013-10-14 / 03:20:56
Най вертають назад "Анцю Кушницьку", кідь не годни поремонтувати дорогу. Тот Ледида неваловшен нич - лиш красти, крутити коням хвости та бетонувати Народну площу за 3 млн!
бронька 2013-10-13 / 11:16:50
вузькоколiйку розiкрали,дороги скоро тоже не буду,покращення вже сьогоднi...за такi дiла губернатора i всiх керiвникiв аж до голiв селишних рад,закатати пiд асфальт у центрi Довгого..
Лемачок 2013-10-13 / 10:51:25
Но файно "цидолаші" вчинили!Скорше всього і на виборах 2015 тоже сюрприз вчинять!
Йовжіко 2013-10-13 / 07:35:10
На палю Бидло мусорів а Курись варити файну поливку
Ідейний 2013-10-12 / 22:37:09
так ви подивіться хто представляє нашу владу!держава молода а владу в ній представляють 50-70 річні! Ті, що починали з бравих комсомольців, партійних, відданих керівним органам зверху! Це в них у голові закладено-НІЧОГО НЕ РОБИТИ БЕЗ ВКАЗІВКИ зверху!А от міліцію нам требу ту стару, до якої справді була повага!Україна піднімається по-тихеньку! І це радує, бо це означає, що росте самосвідомість!
Довжанин 2013-10-12 / 22:28:09
хоть би собі на папір написали, що мают чиляди казати! мали на вто тиждень! А Шкелебея(голову села) треба до мікрофона кликати? Та він сам мав би йсе зобрати а й за людей стояти!!!Коли собі до хижі тай до доньчиної хижі асфальт клав то глядати го не треба било!Вже би тот бив Пяц промок з ремонтом! Де гроші з базара, де з Факела , де за землі кругом Довгого?Все продав і никого не звідав! Не треба било йому ни сільських депутатів, ни схід села ни нич! Думат , що руно з світом буде жити а дале ся за гроші удкупит! Добре люди вчинили що брехачів не послухали! туй кось писав що вночи треба путь перерити! то так ото майже і вчинять! лиш не з єдного боку а з трьох нараз!
Закарпатець 2013-10-12 / 19:58:09
Ледида з ковдошами копле ями на пл.Народній в Ужгороді за три мілійона,а туйка люди няй ходять пішо вадь на возах,бо грошей нигда ниє на асфальт.
Анти мент 2013-10-12 / 15:01:09
Думаю Куриці рано чи пізно полетять домів в Берегсаз а Ми переможемо цю ментовську шваль
Гуцул 2013-10-12 / 00:10:40
Молодці верховинці - не бояться ні Варцаби, а місцевих тупоголових ментів поготів. Ковбаско з Суханом (а Ледида на ранчо)перділи в гаті зранку з старху - а тепер пють з радости що люди розійшлися. Але не довго будете радоватися - через тиждень буде в 5 разів більше людей, якщо у віторок нич не буде зроблено.
солідарний 2013-10-11 / 23:16:58
Душа радіє за своїх закарпатців, як вміють і знають відстоювати свої права, коли припече.Не бояться, встали усім миром, разом це сила, проти свавілля та бездіяльності чиновників.Майже друга Врадіївка.Коли більше буде таких народних протистоянь в безправній державі, коли буде резонанс по усіх регіонах країни,тоді може щось зрушити з місця, лише усі разом ми сила!
DOVZHANSKUJ 2013-10-11 / 22:53:27
JAKY VLADY OBRALU TAKY MAJEMO LJUDU SAMI HROSHI ZDAJUT SCHOB ZROBUTU SVOI VYLUCI V SELI DOVHE ORDENA ZA CE HOLOVA SOBI VISHAJE GROSHI ZBURAJUT Z BAZARY Z MISCEVUX PIDRUJEMCIV A JIX NEMA I NEBYLO A DE VONU??????????????? CHU PAN SHKELEBEJ SKAZHE??? I TOJ REMONT SCHO VONU ZROBLJAT NA 1 GRUVNJU A SPUSHUT 10000000 GRN A MOZHE BILSHE U NAS NA CUX NAPRJAMKAX TREBA MINJATU VSI POLOTNA DORIH NA NOVI!!! A XTO CE ZROBUT???... NIKOLU I NIXTO A NASHA VLADA NAM NA OBICJAJE SCHO MU BYDEMO ZHUTU SCHE KRASCHE ALE NEBYDE NIKOLU DOBRE.
Наталія . 2013-10-11 / 20:33:21
Та влада почувши що запахло жариним ,так свій хвіст бандтський сховала,а ще якщо б перечили, тоді в центрі людяв, то й підзатильниківби надавали.І менти б недопомогли.Як це називається такого ще не було, були ями, ну це не ями це в прямому сенсі бездоріжжя.На скільки я знаю з кожного літру бензину знімають 18% варточті на дороги, де ті гроші???Гроші йдуть а доріг як небуло так і нема.І говорити лише за с.Довге, за один базар вони мають тисячі,а як відомо на дороги грошей нема, де ті обіцяні тротуари які вже 2 або 3 роки начтуться будувати.. Та й ніщо тут писати.Поклала влада на всіх громадянів!
йончі бачі 2013-10-11 / 16:54:04
І як все наша доблісна влада як страуси голову сховала а людям виставила ГУЗИЦЮ
Наталя 2013-10-11 / 14:50:49
Оце вже дійсно людям увірвався терпець. Я в силу своїх службових обов'язків кожен день їжджу на власному автомобілі по наших дорогах чи то точніше напрямках - за день перетинаю, буває, п'ять районів.Жахливішого стану напрямків, ніж у Іршавському районі годі і знайти. Минулого четверга нагально прийшлося їхати через Довге на Нижні Ворота - результат, знищені передні шини, розбита рульова колонка, розмотані нерви і поповнення словникового запасу у моєї дитини. Ми живемо, наче у кам'яному віці. Владо!!!! Схаменіться!!!! Не треба вкрасти ВСЕ, що виділено на ремонти доріг... Вкрали половину - так іншу вкладіть у ремонт шляхів!!! Інакше люди пішки та з вилами підуть на Київ. А Закарпатці дійдуть, будьте впевнені...Задумайтесь...
добре 2013-10-11 / 14:37:00
бродить Україна... бродить... будемо ще цю владу гнати підсрачниками...
бувший хустянин 2013-10-11 / 14:00:47
до «Іршави 2013-10-11 / 13:45:12»
А «напрями» замість доріг від Сваляви на Іршаву чи через Липецькі ворота на Хуст теж Балоги «вчинили»? Та я вже рік їжджу з Шаяна у Сваляву через Мукачево, це нормально? Совість є?
ужгородець 2013-10-11 / 13:57:57
Чи може Балога тримав за руки дорожників з Автодору, щоб дорогу не ремонтували?
А може Ледиду тримав? Щоб той не дай бог до людей не вирвався - пояснити ситуацію та розрулити проблему?
Довге 2013-10-11 / 13:56:50
Думаю пора брати в руки сокиру і заходитись вже будить а шавки ментовські Варцабові геть по норам прячтеся