Як ідеться у відповіді, «аукціон з продажу адміністративної будівлі в Ужгороді, що знаходиться за адресою вул. Жупанатська, 17, відбувся, об'єкт продано за ціною 3 876 528, 00 гривень, інше майно на аукціоні продано не було».
Разом з тим, скільки учасників брало участь в торгах і кому саме було продано будівлю колишньої синагоги, у відповіді не уточнюється. Натомість, зазначено, що «решту інформації управління надати не в змозі, оскільки документи щодо відчуження передані в органи прокуратури, яка здійснює перевірку за результатами публікацій в інтернет-виданнях».
Прокуратура таки не оминула увагою дивні обставини, за яких проводився так званий аукціон. Як відомо, минулого тижня кореспондент видання Закарпаття онлайн спробував потрапити на торги, які після перипетій довкола організації аукціону мали відбутись у будівлі облдержадміністрації. Однак, у залу, де аукціон повинен був відбутись, журналіста не пустили.
Разом з тим, усе вказувало на те, що торги так і не відбулись. Так, двоє невідомих, серед яких і чоловік, який відмовився представитись і «випровадив» журналіста за двері, посилаючисть на «закритість» аукціону, пробули у залі не більше 10 хвилин. Учасників торгів у залі також не спостерігалось.
Та, як випливає з відповіді, аукціон таки мав місце й історичну будівлю все ж було продано – майже за ту ж ціну, яку коштуватиме ініційоване «губернатором» знищення в Ужгороді площі Народної.
Наразі ж законність і правомірність проведення торгів у такий дивний, напівтаємний і закритий спосіб, судячи з усього, перевіряє прокуратура. Із аналогічним проханням – провести відповідну перевірку – свого часу звернувся до прокурора Закарпаття Володимира Корбаня голова Закарпатської обласної ради Іван Балога.
Тетяна Кашуба, Закарпаття онлайн