За її словами, за рахунок субвенції обласного бюджету значно покращилось оснащення шкіл. Так, шість закладів міста мають інтерактивні класи, забезпечені комп’ютерами для учнів і вчителя – такі класи обладнано, зокрема, в Ужгородському економічному ліцеї, школах №4, №12, у лінгвістичній гімназії тощо.
До 30 серпня має бути завершено комплектування дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів педагогічними працівниками, до 31 серпня – набір учнів до перших та десятих класів. До 1 жовтня триватимуть і повинні бути завершені заходи з підготовки до роботи шкіл і садочків в осінньо-зимовий період.
Йшлося під час засідання виконкому і про можливість відкриття в Ужгороді приватних шкіл і садочків. На думку міського голови Віктора Погорєлова, заклади такої форми навчання сьогодні для міста актуальні. Тим більше, що прохання про їх відкриття неодноразово вже надходили власне від батьків дошкільнят та учнів обласного центру.
Тетяна Кашуба, Закарпаття онлайн
Василь 2013-08-21 / 12:46:30
Я би вже усі школи зробив приватними.Як не хочете , але батьки діточок все рівно незаконно вже платять за навчання дітей.По чинаючи із славнозвісного і розрекламованого шкільного ярмарку де із батьків друть останню шкуру. А все інше вже в школі - побори, дні народження і т.д.. Не даоемно кажуть - знань немає, але їх можна придбати. Так якщо платити то хоч уже знати за що.