Урочисту частину святкування ознаменувала традиційна святкова хода містом представників офіційних делегацій, творчих колективів району та гостей свята. Відкриття фестивалю відбулося в природному амфітеатрі Буркут. Під час вітальних промов організатори «Редику» вручили знаки пошани румунським вівчарям, які під час проекту пройшли з вівцями вже понад 400 кілометрів.
Продовженням офіційної частини свята стало також відзначення вівчарів та голів фермерських і особистих селянських господарств. Понад двадцять тваринників отримали почесні грамоти та цінні подарунки від обласної державної адміністрації та облради, управління агропромислового розвитку ОДА, Рахівської райдержадміністрації та районної ради.
Запалення полонинської ватри дало старт фестивалю та творчому звіту художніх колективів району. Родзинкою концертної програми став виступ польського гурту, який своїм народним колоритом розбавив гуцульське свято. В ході фестивалю учасники оглянули виставки народних умільців району, які демонстрували свої таланти від вишивки і до кулінарного мистецтва.
Запалом організаторів свята перейнялась і погода, адже, всупереч всім прогнозам, було сонячно. І тільки ближче до завершення дійства рясний дощ дав знак, що літування полонинських вівчарів буде плідним, а започаткований фестиваль матиме своє продовження.
Рахівська РДА
рахів 2013-06-05 / 09:32:03
Здоров гоцуле лиш два і лишилися БАРИНА
гуцул з Рахова 2013-06-04 / 21:07:05
а де пане Капчьонний -Закуренний хоч єдна вівця ????Чм баран ?Але майже двох баранів від Рахівської Влади таки Барани аж два виджу на фотьках і Колю Беркелоїда і Дмитрика Андреючка