Йдеться про хабар на суму орієнтовно 40 тисяч гривень.
Одразу після затримання йому, начебто, стало погано і зараз він перебуває з серцевим нападом в одному з медичних закладів Ужгорода.
Попередньо, участь в операції брали не закарпатські, а київські правоохоронці.
В даний момент телефон Р.Офіцинського не відповідає.
Ласло 2014-01-07 / 23:09:31
По теперішній час бере і нічого йому немає. Відкупився за допомогою Ващука. Справа зам'ята.
Вова 2013-05-28 / 21:04:32
Я дивуюся, що потрібно було стільки часу, щоб зловити Офіцинського. Всі ж знали і знають, що він брав гроші. Так йому і треба. Головне, щоб довели справу до кінця, щоб сів по закону на 12 років. Геть таких з університетів. Ми заслуговуємо на нормальну і чесну освіту.
Косма 2013-05-24 / 21:00:01
Везе ж людям% 40 штук просто за дякую! А мені за кажду копійку ішачити і ішачити. Ну де справедливість на світі? Майже така лише в пеклі - там усі киплять.
РОШКО 2013-05-24 / 19:49:41
Ми згадуємо його слова, що нема некорисних і дурних предметів, а є нудні викладачі.До тепер згадую "дерево відмов", небезпеку невдалого комунікування, терористичну небезпеку, роботу стоматолога у надзвичайних ситуаціях. Ну класний чувак, я би на місці філологів уже бастував. Ващуку ясно такі яркі і не потрібні, але студентам таких викладачів треба, тоді і вчитися прикольно!!! Ми його боялися і добре вчилися, але всі здали за першим разом. А ще він усім дозволив підвищувати рейтинг на заліці.Ясно, що такі не потрібні
нав'язуйте мені, неексперте, свою хибну логіку. Тих, хто був до Ващука, помаленьку видавлюють. І не за принципом професіоналізму, а виключно за лояльністю до режиму. Тому перебування на посаді і призначення Ващуком - речі неспіввідносні. Безумовно, йдеться не про чорно-білу систему координат: і серед тих, хто працював при Вегешові, є непрофесіонали і пристосуванці, і, зрідка, серед новопризначенців Ващука є люди. Однак, ми говоримо про узагальнення, тенденцію, типове. І тут все сумно.
Штрейкбрехерство ніколи не було в пошані. Тому, навіть якщо комусь білому і пухнастому вдалося бути призначеним Ващуком, то він вже не білий і не пухнастий.
Логіка залізна, без сумніву :)
За нею, й усім, хто був на посадах до Ващука, теж треба б демонстративно звільнитися з університету. На знак протесту, наприклад. :)
Бо ж якщо лишаться, це автоматично означає, що куплені. І вже не пухнасті. )))
А кому тут лайна в душу хлюпнуло? Інформація чесна. Єдиний сайт, де можна правду прочитати. А білим, пухнастим і авторитетним (якщо хтось себе таким вважає), як на мене, нічого робити в команді морального урода, який нині знищує вуз. Штрейкбрехерство ніколи не було в пошані. Тому, навіть якщо комусь білому і пухнастому вдалося бути призначеним Ващуком, то він вже не білий і не пухнастий.
Так уже всі Офіцинського критикують, а чомусь без нього і сайт УжНУ не варті запустити.
Ващук і його холуї повністю знищать університет, поки ми (типа інтелігенти) всі тут соплі жуємо і в рукавчик собі плачемо... Коли в УжНУ часи прийшли рубити бабло по-крупному, то яка там наука, я вас умоляю! Одне їм побажання: щоб замість грошей нажерлись каміння!!!
До чого дожилась наша освіта, якщо Ващук собі дозволяє звільняти висококласних спеціалістів тільки тому, що вони йому не подобаються! Жах просто, випускають потім некуків, зате в ректора є відчуття того, що він князьок на своїй вотчині і нова машина!
Цікаво, куди дивиться міносвіти? Викладачів і школи скорочує, напевне. Соромно дивитись, на що перетворилась система освіти, випускники якої ракети в космос запускали..
ВСЕ добре! Я маю цілий інститут і туалети зроблять! І я ще не одну студентку ви.. ой, книжку видам. А Ромі судьба така. І БІДЗІЛІ ЮРІ
Вася 2013-05-24 / 19:41:29
"Правоохоронці затримали хабарника, який намагався дати хабара почесному доктору історичних наук, Офіцинському Р.А під загрозою смерті. Офіцинський не розгубився і знешкодив хабарника на місці, після чого вів хабарника разом з хабарем до найближчого відділку міліції. Але далеко йти не довелось, так як виявилось, що міліція на протязі двох міцяців слідкувала за особливо небезпечним хабарником.
На даний момент, за мужність і героїзм у боротьбі зі злочинністю Офіцинський Р.А. при виконанні своїх громадських обов'язків представлений до нагородження орденом "За мужність" ІІІ-ступеня"
Фрідманська уже зажралася.. А вигляд робить як овечка .. Думає що люди дурні.. Хтось бачив який в неї дім .. Тільки одно цікаво звідки такі гроші ...
Так Роману і треба, в народі кажуть:" позичене - то є вертана", нехай тепер розплачується. Фрідманську-Гвоздяк нехай би теж трохи потрясли, а то саме через таку як вона Ващук прийшов до влади, щось би робила, та тільки чужими руками. З янгольським обличчям ходить, а "бабло" гребе по-повній разом зі своїм чоловіком. Залік в неї здати, це як кабмінімум у чоловіка.
Катя я з тобою згодна Головчак Наталія Іллівна страшна людина
Багато хоче
Флуд. Світлину Р.Офіцинського ми замінили. Продовження цієї теми не стосується суті публікації
Голик С.В, РошкоМ.М., Дацьо ......ВЗЯТОЧНИКИ....
По-перше, пропоную також саджати людей, які дають взятку. По-друге, здавала екзамени як в Офіцинського Р.А., так і в Гвоздяк О.М. - і ніхто з них не вимагав взятку,оцінювали зання. Здала на позитивну оцінку без взяток, без знайомих. Так що нехай студенти вчаться. А то деградуєте, шановні.Вже би пора і Гвоздячку потрясти.. Але таких як вона не трясуть .. То в неї криша є в СБУ ..
земляк 2013-05-23 / 21:32:39
Давайте поміркуємо логічно:
1. Хто може дати хабар? Правильно, той що має його, або мусить дати!
2. Хто бере хабаря? Правильно! Той кому треба, або той... хто дає хабарі... далі/вище!
3. Для чого плебеям посади? Правильно! Щоб краще... жити і безкарно брати хабарі!
4. А як дістатися посади? Правильно! Дати... хабара...
P.S. Можна собі лише уявити: що їли/пили студенти та й викладачі у тому кафе, за яке платили хабар... та як там черяника обдурювали/обважували/обраховували!
Света 2013-05-23 / 10:55:24
112.. Підтримую... Ващюку там не місце..
112 2013-05-22 / 21:38:36
підтримаймо акцію "За відставку ректора УжНУ"!
Pravda 2013-05-21 / 19:51:59
Більшого взяточника як Палінчак дурнуватий нині в університеті немає! Про це всі знають і ... ноль реакції. Ділиться ?!
Сонце 2013-05-21 / 19:28:21
Прошу коментаторів повернутися до теми коментування. Коментар видалено. Адмін
Анон 2013-05-21 / 18:36:58
Читайте в завтрашніх новинах:
"Правоохоронці затримали хабарника, який намагався дати хабара почесному доктору історичних наук, Офіцинському Р.А під загрозою смерті. Офіцинський не розгубився і знешкодив хабарника на місці, після чого вів хабарника разом з хабарем до найближчого відділку міліції. Але далеко йти не довелось, так як виявилось, що міліція на протязі двох міцяців слідкувала за особливо небезпечним хабарником.
На даний момент, за мужність і героїзм у боротьбі зі злочинністю Офіцинський Р.А. при виконанні своїх громадських обов'язків представлений до нагородження орденом "За мужність" ІІІ-ступеня"
222 2013-05-21 / 18:26:32
Сонце .. Підтримую.. Фрідманська уже зажралася.. А вигляд робить як овечка .. Думає що люди дурні.. Хтось бачив який в неї дім .. Тільки одно цікаво звідки такі гроші ...
Сонце 2013-05-21 / 18:13:36
Так Роману і треба, в народі кажуть:" позичене - то є вертана", нехай тепер розплачується. Фрідманську-Гвоздяк нехай би теж трохи потрясли, а то саме через таку як вона Ващук прийшов до влади, щось би робила, та тільки чужими руками. З янгольським обличчям ходить, а "бабло" гребе по-повній разом зі своїм чоловіком. Залік в неї здати, це як кабмінімум у чоловіка.
Вита 2013-05-21 / 16:25:06
Катя я з тобою згодна Головчак Наталія Іллівна страшна людина
Багато хоче
учитель-Ребрикові 2013-05-21 / 16:23:38
Флуд. Світлину Р.Офіцинського ми замінили. Продовження цієї теми не стосується суті публікації. Адмін
Kata 2013-05-21 / 16:06:34
Вита ,,, Holov4a4ka, lyduna bez serca,, ditu trasytsa kolu jiji ba4at
Ilja 2013-05-21 / 16:03:10
Любопитний ....Vsi beryt i na stydentax naguvajytsa,, na krytux maschunax katajytsa.. i v vilax gujyt
222 2013-05-21 / 16:00:47
117.. pohano znajete Hvozdachky
Випускник 2013-05-21 / 15:58:07
Голик С.В, РошкоМ.М., Дацьо ..........
Вита 2013-05-21 / 15:54:24
А що робить Головчачка з нашими дітьми?
Втратила всяку совість.