Для цього уряд Миколи Азарова прийняв спеціальне розпорядження від 8 квітня 2013 р. № 218-р «Про встановлення квоти імміграції на 2013 рік».
У додатоку до цього документу зазначено, що цьогоріч Закарпатська область може прийняти 155 мігрантів. З них 10-ро мають бути діячами науки та культури, імміграція яких відповідає інтересам України. «Висококваліфіковані спеціалісти і робітники, гостра потреба в яких є відчутною для економіки України», Закарпаттю, як і іншим регіонам, на думку уряду М.Азарова не потрібні – у цій колонці додатку немає жодної цифри. Заборонено Закарпаттю приймати в себе й чужоземців, «які здійснили іноземну інвестицію в економіку України іноземною конвертованою валютою на суму не менш як 100 (сто) тисяч доларів США, зареєстровану в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України». Натомість деяким іншим регіонам, як от Дніпропетровська, Житомирська, Київська, Миколаївська, Полтавська, Сумська, а також містам Києву та Севастополю грошовитих іноземців можна приймати без обмежень.
Натомість, Закарпаттю дозволено прийняти в себе аж 140 родичів уже раніше прийнятих мігрантів – 50 осіб, які «є повнорідними братом чи сестрою, дідом чи бабою, онуком чи онукою громадян України», і ще 90 з числа тих, які є «батьками, чоловіком (дружиною) іммігранта та його неповнолітніми дітьми». Ще 5-ро можуть бути особами, які раніше перебували в громадянстві України».
Натомість Закарпаттю, як і решті регіонів, не відведено квоту на прихисток іноземних проституток та інших «осіб, які безперервно прожили на території України протягом трьох років з дня надання їм статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми» – ця графа у додатку до зазначеного рішення кабмінутак само порожня. Ймовірно, уряд Азарова вважає, що для країни достатньо і тих повій, що вже працюють в країні, а також їх «колег по цеху», що роз’їхалися на «заробітки» по світу, а тому зайва конкуренція їм ні до чого.
Значно більше від Закарпаття з квотою на іммігрантів «пощастило» Харківській (770), Донецькій (562), Луганській (425), Дніпропетровській і Одеській областям (по 420), а також Києву (735).
Всього 31 мігрант може оселитися на Волині, 42 – на Полтавщині, 45 – на Тернопільщині, 47 – на Сумщині.
Загалом по Україні цьогоріч заплановано прийняти 6 221 мігранта.
Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, 25 березня 2013 року голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида підписав унікальне за своїм змістом розпорядження №92 «Про регіональний план заходів щодо інтеграції біженців та осіб, які потребують додаткового захисту, в українське суспільство, на період до 2020 року». Цим документом передбачено облаштування на Закарпатті нових пунктів утримання мігрантів, їх навчання, забезпечення житлом та роботою, а також розселення у «депресивних» районах області.
патріот 2013-04-14 / 15:40:26
Азоров не схотів зпитати думку жителів регіону? Квоту нехай собі залишить на пам"ять, як нагадування про порушення прав громадян України на їх думку, громадське обговорення і т.і. Кожний із членів уряду,який проголосував за цю квоту - нехай запам"ятають назавжди, що закарпатці будуть чинити супротив проти антинародних рішень.
йовжіко 2013-04-14 / 08:38:09
А на Золоту Гору Ранчо Губернатора???там поселяти будуть цих мігрантів??