6 березня о 22.20 охоронці правопорядку на автошляхах області без жодної причини зупинили автомобіль, але, дізнавшись, що розмовляти доведеться при двох увімкнених камерах, "здулися", а потім, не витримавши наполегливості водія, втекли на своєму сложбовому авто з номерним знаком 0541. При чому робили це так швидко, що ледь не забули на місці події одного з членів свого екіпажу.
В автопригоді був "задіяний" і співробітник "Беркута", який, втім, не дуже злякав водія, впевненого в своїх правах і незаконності дій правоохоронців.
Зупинивши автомобіль, інспектор ДАІ не зміг спромогтися на щось більше, окрім як безперестанку повторювати: "А що ви хотіли?". Начебто не він зупинив, а зупинили його...
Нещодавно "героєм" 8-хвилинного відеосюжету в YouTube став інспектор УДАІ в Закарпатській області Роман Довгомеля, який відверто хамив і погрожував водієві, авто якого безпідставно зупинив.
Дорожный Контроль. 2013-03-14 / 21:51:30
Вже підготовлені всі необхідні заяви про протиправні дії даного наряду, і будуть відправлені за адресами Управління МВС України в Закарпатській області вул. Ф.Ракоці, 13, м. Ужгород. До Міністерства внутрішніх справ України 01024, Київ, вул. Академіка Богомольця, 10. До Департаменту ДАІ МВС України 04071 м. Київ, вул. Лук'янівська 62, а також до Адміністрації Президента України: 01220, м. Київ, вул. Банкова, 11
Генек 2013-03-14 / 21:15:37
даешь инфракрасную подсветку на камеру))
МЕСТНЫЙ 2013-03-14 / 21:01:05
Istvan 2013-03-14 / 17:56:51 ТЫ ХОТЬ ПОНИМАЕШЬ ЧТО ПИШЕШЬ ?
КАКАЯ САМОРЕКЛАМА? И АВТО ГАИ ЭТО ТОЖЕ САМОРЕКЛАМА? И ЖЕЗЛ ИНСПЕКТОРА КОТОРЫЙ ОСТАНАВЛИВАЕТ?, ТАМ ВСЁ ВИДНО КРОМЕ ЛИЦ. ТАКОЙ ПОДХОД КАК ТЫ ОПИСАЛ ДЕЛАЮТ ТОЛЬКО ТЕ КТО НАРУШАЮТ ЗАКОН И ПРИ ЭТОМ ПРИКРЫВАЮТСЯ ФОРМОЮ. ВАС ВИДНО СРАЗУ И ЛОГИКА У ВАС ТУ..Я.
Istvan 2013-03-14 / 17:56:51
На снимках никого и ничего не видно... Это может быть и саморекламой...
Віт 2013-03-13 / 18:44:53
І що, немає жодних коментарів від керівництва? Як це так, залишити таку резонансну подію без уваги?
Ужгородка 2013-03-13 / 16:31:12
Водій молодець!!!
Анти-хам 2013-03-13 / 15:11:38
Риторичне питання: яка худоба пасеться на асфальті ?
Мадярище Азіров 2013-03-13 / 11:02:28
Хамство. Коментар видалено. Адмін
Ужгородець 2013-03-13 / 08:58:58
Водій так тримати. МОЛОДЕЦЬ
Так треба вимагати і від суддів і від інших державних органів.
Як бачимо треба відстоювати свої права і це цього варто.
1958 2013-03-13 / 00:24:57
А ведь реально мудаки менты. Ну пообщайся нормально с человеком и все будет ок. Похоже теща послала подкалымить, потому и деру дали)
водій, якому по ... "клей" 2013-03-13 / 00:05:35
«Картина маслом!»
У темряві екіпаж ДАІ «партизанить» у неосвітленому місці, підставляючи прапорщика з «Беркуту», щоб той зупиняв і перевіряв док-ти (типу, наша машина, бензин, відробляй хлопче). Потім взагалі залишають його, тікаючи! І це колегу, напризволяще???
Гнати таких з міліції в 24 години з позором та без вихідної допомоги!
А водій молодець. Однозначно приклад для наслідування законослухняним водіям!
ужгородець 2013-03-12 / 23:48:48
О-о-о-о, дайца налізли. Пуджають :-) Риблята, нико вас ся не боїть
Саша 2013-03-12 / 23:45:28
Молодец !Побільше б таких водіїв які вміють ставити на містце цих......!
Йончи 2013-03-12 / 23:44:22
Водитель можно попасть в YouTube, а можно развести себе клей, подумай на досуге
Петро 2013-03-12 / 23:40:47
Лох водитель, сначала изучи украинский водитель, потом изучи Законы которыми ты " КОРИСТУЕШСЯ "
Віт 2013-03-12 / 23:14:40
Не було тому, що боялися мусорів як чорт ладана, але тепер хай вони нас бояться) Відколи купив собі відеореєстратор за 300грн. то навпаки лиш чекаю зустрічі з гайцями) Після секундного перегляду документів мусорок з червоною пикою повертає все і бажає щасливої дороги... Але тим хто порушує ПДР реестратор звісно не допоможе, і це таки добре!
дай-дай 2013-03-12 / 23:03:55
Останнім часом таких відео побільшало. А на Закарпатті раніше такого взагалі не було. Видно народ втомився від "бєспрєдєла". Скоро гряне буря.
Віт 2013-03-12 / 23:00:42
Оце дожили :) Водій молодчина, хоч і грубив трішки, й міг нарватися на великі неприємності вночі на дорозі, бо ж хто не знає чого варті наші "стражі порядку", але завдяки своїй впевненості все таки змусив п***расів тікати )) Чувак, ти крутий!
Для любителів жанру - подивіться як в яремчі менти втікли від Віталіно з ДК, теж цікаво ) Легко знайти на ютубі...