Міліція Волинської області вже встановила коло осіб, які можуть бути причетні до нападу на народного депутата від ВО "Свобода" Валерія Чернякова.
Як повідомили в СЗГ УМВС у Волинській області, сам потерпілий "не пов'язує цей інцидент зі своєю депутатською або професійною діяльністю". Черняков дав свідчення в слідчому управлінні обласного МВС.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 296 ("Хуліганство"). Проводиться досудове розслідування.
Нагадаємо, 24 грудня у Луцьку невідомий обстріляв автомобіль, за кермом якого перебував народний депутат Валерій Черняков. Нардеп на власному автомобілі повертався із Закарпаття, де він, зокрема, був гостем прес-центру "Закарпаття".
За даними МВС, злочинець із невстановленої зброї вистрілив по автомобілю депутата марки Mitsubishi Lancer. В результаті було пошкоджено праве переднє пасажирське скло. За попередньою інформацією, зловмисник стріляв із пневматичної зброї.
Потерпілий звернувся у лікарню. Після огляду медиками госпіталізація не знадобилася, оскільки отримані тілесні ушкодження були незначними.
25 грудня у парламенті фракція партії «Свобода» вимагала від Генпрокуратури розслідувати факт стрілянини і взяти цю справу на особливий контроль.
«Якщо сьогодні стріляють у народних депутатів — це загроза існування демократії в Україні», — заявив лідер фракції Олег Тягнибок.
Косма Юркови 2012-12-28 / 18:04:30
Про Мошака тілько писали і пишут у закарпатських ЗМІ, шо він уже настояща звіздя, як Вірка Сверблядька на Євробаченні...
Косма Василю 2012-12-28 / 18:02:29
Якби стріляли в регіонала, то дали б умовно пожиттєво в Качанівській колонії, де Усов знімав документальний фільм. Хто не бачив то кіно, то відстав на ціле століття...
Юрій 2012-12-27 / 14:15:07
Не особливо, я знаю причину і тому стараюсь нен звертати особливої уваги.
До LTZ
Голосували за партію, а не за молодшого брата Чубаса.
ДЕЯ 2012-12-27 / 14:00:39
Юрій вас за надто велика увага да ЄЦ не турбує?
LTZ 2012-12-27 / 13:58:42
Юрій 2012-12-27 / 08:47:08
Цей депутат ВР є уродженцем Закарпаття та представляє у парламенті Закарпатську громаду, яка віддала Свободі більше 8%, тобто він у даній ситуації має право на увагу.
Юрій 2012-12-27 / 08:47:08
До Олег
Боже зберережи. Я просто навів приклад іншої політичної сили. Нехай діаметрально протилежної, але це міг бути депутат від любої іншої партії.Просто, на мою думку, зникає обьєктивність при такому емоційному виставленні приорітетів в викладанні матеріалу і при такій позиції ви втрачаєте, як журналіст.
Якщо ми захочемо читати про ПР, я думаю знайдеться якийсь інтернет медіа ресурс, але я заходжу на Закарпаття онлайн за інформацією за що і ціную цей сайт. І коли я бачу упереджене ставлення до подій, мені це дивно. З повагою.
Олег Диба 2012-12-27 / 00:33:40
Наше ставлення до Партії регіонів, здається, сповна відображене в заснуванні спецтеми "Україна без Януковича" та одному з записів мого особистого блогу - http://zakarpattya.net.ua/Blogs/98004-Viina Ви заперечуєте моє право на це? Чи, може, вважаєте, що ми зобов'язані обслуговувати своїм авторитетом антидержавницьку та антиукраїнську суть партії влади?
Юрій 2012-12-27 / 00:00:01
Добре, якщо Завтра в Києві в Мошака хтось жбурне каменюкою, ви тоже присвятите цій події три пости? Не знаю скільки назбирали регіони на Закарпатті, але думаю, що більше ніж"Свобода".
василь 2012-12-26 / 19:04:08
Юрку, Черняков є уродженцем Закарпаття, пройшов у верховну радуд від партії, за яку закарпатці віддали сорок тисяч голосів, так що увага до нього абсолютно адекватна.
Юрій 2012-12-26 / 15:28:07
я не в танку. Але якщо якась політична сила призначила його куратором області, це не дає йому честі висвітлювати його будні, тим більш поза межами нашого краю. Це моя думка, я не є фахівцем журналістики.
Адмін 2012-12-26 / 11:52:58
2Юрій
Перегляньте всі гіперпосилання та попередні інформації на цю тему.
Юрій 2012-12-26 / 09:07:58
Не розумію, чому цій події, яка не має відношення до Закарпаття, надається стільки уваги на обласному медіа-ресурсі...
василь 2012-12-26 / 01:11:24
Цікаво, за якою статтею порушили б кримінальну справу, якби стріляли в регіонала ?
`1234 2012-12-25 / 20:14:41
PIAR