Працівники УБЕЗ затримали заступника міського голови Ужгорода Віталія Семаля

Пообіді Віталія Семаля викликали на допити і не відпустили. Питання про арешт вирішуватиметься протягом трьох днів. Депутати Ужгородської міської ради написали звернення до правоохоронних органів з проханням замінити арешт іншим запобіжним заходом.

Пообіді Віталія Семаля викликали на допити і не відпустили. Питання про арешт вирішуватиметься протягом трьох днів. Депутати Ужгородської міської ради написали звернення до правоохоронних органів, з прохання замінити арешт іншим запобіжним заходом.

Затримання Семаля здивувало усіх на Поштовій, адже там його знають як чесну людину, яка виконувала свої обов’язки і не була залучена у різноманітні схеми. 

Віталій Семаль опікується питаннями житлово-комунального господарства міста, експлуатації інженерних мереж, ремонту доріг та благоустрою.

Спроби додзвонитися до Віталія Юрійовича не дали результату – абонент на даний момент знаходиться поза зоною.

02 жовтня 2012р.

Теги: Семаль

Коментарі

Знаючий 13.11.2012 / 22:11:52
ТАК ЙОМУ І НАДА !!!! БАБКИ З ПОГОРЄЛОВИМ РОЗДІРІБЕНИЛИ, ТЕПЕР ХАЙ ВІДПОВІДАЄ !!!! 1 ШКОЛА І ДОТИПЕР НЕ ЗРОБЛЕНА НАЛЕЖНИМ ЧИНОМ.

Яблуко 04.10.2012 / 09:22:42
Семаль чесний і порядний чоловік! А даний арешт це результат розбірок між Ледидою та Балогою!

лом 03.10.2012 / 19:52:22
хмурий ты дебил,а Фогель действительно правильный человек.

Антон 03.10.2012 / 11:03:45
Просто тішить амнезія ужгородців. Чи забули, що Погорелова на мера проштовхували "Удар", "Батьківщина", "Фронт Змін" та "Єдиний центр"? І такі вони там наївні, що не знали, кого садять у мерське крісло. Безвідповідальні як вони, так і ужгородці, які за них знову ратують. Хотів би я бачити, як Буланов, Щадей, Чуучка, Сербайло й інші горе-опозиціонери публічно визнали помилку, взяли на себе відповідальність за те, що в місті робиться -- і вибачились. Нє даждьотєсь.

сміт 03.10.2012 / 07:42:27
фогель чесний чоловік і хороший спеціаліст

Хмурий 03.10.2012 / 07:28:47
о тото правильно, то вшитко замутив Фогель, зблатовав Погорелого. Ко їздив у Лемберг ? Фогель! Чиї соображенія по схемі тепла по вароші ? Фогеля і його цімбори Крегера. А кулько Крегер на свою фірмочку заробив на тотіх схемох? Га? От де ниточкам розмотуватися !

Іван 03.10.2012 / 06:45:26
Ужгородський голова Віктор Погорєлов - злодюга, хабарник і безбожник-окультість (ворожить на чорній магії), то хто ж може бути навколо нього ??? Злодюги і казнокради. Навіть незаконна прихватизація комплексу "Корона" - відверта і цінічна корупційна схема і крадіжка майна міста. Документальна сцепка (висвітлена в ЗМІ): мер Віктор Погорелов, міськдепутат Іван Волошин, начальник департаменту майна міста Олексій Касперов - усі учасники злочинної комісії по конкурсу щодо прихватизації Корони. Результат - пхватизував Іван Волошин (міськдепутат, секретар приватизаційної комісії міськради, за роспорядженням Погорєлова член конкурсної злочинної комісії на чолі із Касперовим - кумом Андрія Погорєлова, сина мера)- цинічна і відверта корупція і злочинний зговор!!! Невже цього не бачуть горожани, прокуратура, міліція (УБЕЗ), служба безпеки ??? Бачуть!!! Тож відповідно начинають і діяти (окрім тих, кого за копійки купив Іван Волошин). А тепер до цієї шайки корупціонерів на чолі із колишнім зеком Віктором Погорєловим підключився (чи купився на обіцяні 30 % у майні комплексу "Корона") і голова обласної організації пратії Регіонів, глава ОДА Олександр Ледида.

Папа 03.10.2012 / 05:38:54
При такой должности и "чесна людина"?...Так он же СВЯТОЙ!

Ужгородка 02.10.2012 / 20:58:54
Начасі міському голові відповісти за свої вчинки, понести відповідальність за скоєне! Погорєлова потрібно допитувати і затримувати, а не підставляти людей, які замість нього наводять деякий лад у місті!

Ярослав Глагола 02.10.2012 / 20:16:50

Вельмишановний, АДМІНЕ! Віталія Семаля не ЗААРЕШТУВАЛИ, а ЗАТРИМАЛИ. В статусі ЗАТРИМАНОГО він перебуватиме 72 години. Потім суд вирішить, чи арештовувати його, чи він може перебувати під слідством на умовах підписки про невиїзд. Будь - ласка, внесіть зміни в заголовок публікації.


Дякуємо )) Виправили. Адмін

НОВИНИ: Кримінал

17:55
В Ужгороді група циганів побили і пограбували чоловіка Фото новина
18:52
На Закарпатті скерували до суду справу поліцейського з Кіровоградщини, який на авто "швидкої" возив "ухилянтів" до кордону Фото новина
15:50
/ 8
Головний "кадровик" Закарпатської обласної дитячої лікарні і адвокат Печунка заробляв на "ухилянтах", оформляючи "липові" інвалідності Фото новина
03:32
Чоловік з Рахівщини уник реального покарання за виробництво контрафактних сигарет
02:09
/ 3
Воловецька суддя Софілканич, яка звільнила від покарання ґвалтівників дівчинки і чиновника-хабарника, "покарала" винуватця "п'яної" смертельної ДТП 85-ма тис. грн штрафу
00:39
У Сюртівській громаді аудитори виявили фінансових порушень на понад 83 млн грн
21:17
/ 7
На Закарпатті під неіснуючі сади вкрали близько 80 млн грн державних грантів на розвиток садівництва Фото новина
18:53
Справу підпалювачів авто в Ужгороді "тунельного" контрабандиста Малеша та його спільника Захарченка направлено до суду Фото новинаВідео новина
11:03
/ 2
Біля Ужгорода пострілами зупиняли 4-х "ухилянтів" з неповнолітнім провідником Фото новина
00:26
/ 1
Закарпатка-підприємиця налагодила схему отримання хабарів з поранених військових, що мали право на звільнення Фото новина
22:47
У Мукачеві оштрафували "безправного" водія "під кайфом" Фото новина
22:36
У Мукачеві в авто Tesla виявили 100 блоків "безакцизних" сигарет Фото новина
20:30
На реконструкції школи в Полянській громаді розкрали понад 5 млн грн, повідомлено про підозру групі осіб Фото новина
11:22
/ 3
На Тячівщині з пострілами затримали сигаретних контрабандистів з 4-ма БпЛА літакового типу Фото новинаВідео новина
22:42
/ 1
В Ужгороді 7-ро забудовників не сплатили майже 9 млн грн на розвиток інфраструктури міста
22:36
Закарпатець уник покарання за побиття вилами, стрілянину та підпал мотоциклів у Пилипці
17:25
Біля Ужгорода за допомогою фотопастки затримали 4-х будівельників-"ухилянтів", що прямували до Словаччини Фото новина
14:19
/ 2
Справу детектива БЕБ Кедика, який у ДТП в Греблі на Хустщині вбив і покалічив людей, передали до суду Фото новина
23:38
Жінку з Сухого на Ужгородщині, через яку помер її 3-місячний син, засудили до 3 років тюрми