У ході конференції ухвалено ряд організаційних питань.
Четвертим у порядку денному значиться пункт про «ініціювання підготовку питання проведення місцевого референдуму щодо дострокового припинення повноважень Ужгородського міського голови Віктора Погорєлова».
Підставою до виникнення такої ініціативи зазначено «систематичні і явні протиправні дії ужгородського міського голови Віктора Погорєлова щодо управління майном і процвітання в Ужгороді відвертої корупції».
У цьому контексті конференція доручила «Станку П.І, Драшковці А.А. провести відповідні консультації з керівниками місцевих осередків політичних партій та громадських організацій щодо формування Ужгородської об’єднаної опозиції з питань підготовки і проведення місцевого референдуму з дострокового припинення повноважень ужгородського міського голови, члена політичної Партії регіонів Погорєлова Віктора Володимировича», повідомили Закарпаття онлайн в прес-службі ХНСЗ.
Нік 2012-10-02 / 19:39:52
Погорелов ї ратушняк злодії!
Косма 2012-09-28 / 20:51:00
Погорів Погорілов на погорілих щах. Вже не буде горі Погорілов, бо горі буде Непогорілов, а новий бос
Слов'янин 2012-09-28 / 19:18:57
І Ратушняк, і Погорелов були хорошими, доки не почалися замутки щодо об"єкту, який не мають морального права контролювати ані Бедь, ані Ратушняк, ані Погорелов.
неМЕР 2012-09-28 / 19:11:37
Я згоден завтра виганяти поГОРЕЛОВо з нашого городу!!!
Льоня 2012-09-28 / 18:16:49
ІВАНЕ - про ХДПУ не забули. Тільки до Вашого відома саме із-за продажної олітики таких як Журавський, Віктор Бедь у свій час вийшов із складу ХДПУ і склав повноваження голови ЗОО ХДПУ.
Наразі Бедь не перебуває у жожні партії, а ХНСЗ - громадська організація. А позиція його щодо оцінки корупційних діянь погорелових, ледид, волошиних (іванів аввантюристів) правельна. Ще не довго, і ми всі ужгородці піднімемо питання про вигнання Погорелова із посади ужгородського голови, бо не може цей безбожник правити нашим містом.
Іван 2012-09-28 / 18:12:54
Всі ми є свідками того, що партія Регіонів та її представники у владі - це клони комунстів, що є відвертими бандитами і грабіжниками. Говорячи про прихватизацію "Корони" слід розуміти наступне: Ледида, Погорелев, Волошин, Ващук і т.п. представники партії Регіонів при злочинному кришуванні прокурорів Штефанюка, Мухіна, Петруні, суддів Семерака, Шведа, Думніцького, Ващіліної творять правовий безпридел. Сьогоді незаконно позбаили права на викуп ПП "Коруну" і відібрали власніть у одних, а завтра безпредельно відберуть і у інших. І всі мов стадо баранів не хочуть цього зрозуміти. Банда регілналів у особах корупціонерів міської і обласної влади плює відверто на всі закони і поняття совісті та честі. В хід ідуть шантаж, підкуп, залякування, відверта брехня. Якщо це не зупинити, завтра нас і наших дітей чекає бандицький безпридел. Над цим слід задуматись усім. Геть від влади бандитів-казнокрадів Ледиду, Погорелова, Ващука, запроданців суддів та прокурорів!!!
ІВАН 2012-09-28 / 15:28:15
А чого "забули", що Бедь, разом із його т. зв. Християнським народним Союзом Закарпаття є членом партії ХДПУ, яку очолює одіозний Журавський (такий самий "християнин", як і Бедь), котрий є автором "закону про наклеп"?
Перехожий 2012-09-28 / 13:54:00
Я би на вашому місці не рекламував цього п.....ка бедя.
Марія 2012-09-28 / 13:42:30
те що Бедь не дасть спокою за "Корону", було зрозуміло зразу. Ще б пак! Такий ласий куток втрачав! А про те. що капітальний ремонт приміщення, крім невеликих поточних ремонтів, не проводився багато років, мовчить. Те, що підвали залиті фекаліями - мовчить. Скоро приміщення осяде - мовчить! Треба було би безкоштовно відддати "Корону" Волошину, бо скоро буде ні за що вести війну. Там такі гроші треба буде вкладати за ремонт підвалів, що Бедю і не снилось!
Ференц 2012-09-28 / 12:48:01
Фіга вони щось добються щоб достроково звільнити Пагарелава!